Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Апеляція результатів тестів ЄВІ та ЄФВВ в магістратуру
Апеляція результатів тестів ЄВІ та ЄФВВ в магістратуру

Як подати апеляцію у випадку виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів ЄФВВ/ЄВІ

Апеляція результатів тестів ЄВІ та ЄФВВ в магістратуру

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів ЄФВВ та/або ЄВІ вступник має право протягом 3 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційна заява може бути надіслана електронною поштою у відсканованому вигляді на адресу zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua або звичайною поштою на адресу 04053, м. Київ, вул. Володимира Винниченка 5 (Український центр оцінювання якості освіти).

В апеляційній заяві щодо результатів вступних випробувань має бути зазначено бажання вступника щодо повторного визначення результатів за виконання завдань певного блоку ЄФВВ та/або ЄВІ, яке засвідчується його особистим підписом.

У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань поштовим зв’язком дату подання визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань здійснює апеляційна комісія протягом 3 робочих днів із моменту їх отримання.

Під час розгляду апеляційних заяв щодо результатів здійснюється технічна перевірка виконання завдань для встановлення правильності визначення результатів вступного випробування під час автоматизованої комп’ютерної обробки бланків відповідей та персоналізації роботи.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії розміщується на веб-сайті Українського центру.

Після прийняття апеляційною комісією рішення за результатами розгляду поданих заяв, але не пізніше ніж через три робочі дні рішення апеляційної комісії розміщуються на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого кваліфікованим електронним підписом голови апеляційної комісії з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
https://zib.com.ua/ua/138565-slon_viprominyue_teplo_vuhami_schob_oholonuti_v_speku_abo_te.html
Мирная Акция Протеста
https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR0i5saWpueo1yFPtyYU4UkXxE3xyH5N9cbmY3TDFhCSFuJPDuKw8U3QZcU
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Інна
Для Алексей Поляков:
Коментувати
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Любов
Для Алексей Поляков:
Світлана
Для Алексей Поляков:
Коментувати
LLU
підписуємо петицію щодо незгоди з пороговими балами 2019 року до магістратури https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR0BEbGUtmJE5T-CLmMmwxBRNOIyVn201bscdf2JviSbXuqmmECbBR62D_4
Світлана
Для LLU: підтримую
Коментувати
LLU
підписуємо апеляцію щодо незгоди з пороговими балами https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR0BEbGUtmJE5T-CLmMmwxBRNOIyVn201bscdf2JviSbXuqmmECbBR62D_4

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!