Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Учасники ЗНО у магістратуру отримали запрошення
Учасники ЗНО у магістратуру отримали запрошення

Запрошення містить інформацію про адресу та час проведення незалежного оцінювання

Учасники ЗНО у магістратуру отримали запрошення

18 червня всі абітурієнти, які вступатимуть у магістратуру за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, отримали запрошення на тестування.

Запрошення-перепустка містить інформацію про адресу та час проведення зовнішнього оцінювання кожного учасника.

Запрошення розміщені у електронних кабінетах учасників тестування. Доступ до кабінету здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що учасникам ЗНО необхідно роздрукувати запрошення-перепустку, оскільки цей документ є обов’язковим для допуску на пункт тестування.

Єдиний вступний іспит з іноземних мов відбудеться 2 липня. Єдине вступне фахове випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей буде проведено 4 липня.

Для входу до пункту тестування учаснику необхідно мати при собі екзаменаційний листок, документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку) та запрошення-перепустку.

Вхід до електронного кабінету учасника

Освіта.ua
18.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
.
Чи можна результати зно у магістратуру з англійської мови використати на наступний рік при поступленні на бакалавра?
Немирович
Хто уважний, той бачить цілеспрямовану тенденцію на дискридитацію, сегрегацію українських університетів!! Жоден польський чи французький вуз не дозволив би , щоб міністерство приймало іспити при вступі в магістратуру!! Це могла придумати хвора ,самовпевнена людина без всякого розуму. Руйнується освітня траекторія, всіх шикуються в стійло.... Навщо: всіх виперти за кордон!!!
Максим
Для Немирович: Я, як людина, яка буквально сьогодні отримала диплом магістра в литовському університеті підтверджую ці слова. І ще хочу сказати, що ніяких іспитів (тим паче на кшталт ЗНО) для вступу я не здавав.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!