Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Вступ у магістратуру за результатами ЗНО: 5 кроків
Вступ у магістратуру за результатами ЗНО: 5 кроків

У 2019 році деяким абітурієнтам, які вступатимуть у магістратуру, знадобляться результати ЗНО

Вступ у магістратуру за результатами ЗНО: 5 кроків

У 2019 році деяким категоріям абітурієнтів, які вступатимуть на навчання у магістратуру знадобляться результати тестування, що проводитиметься у формі ЗНО.

Вступні іспити у формі ЗНО

За технологією ЗНО проводитиметься «Єдине фахове вступне випробування» та «Єдиний вступний іспит»:

 • єдине фахове вступне випробування – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста);
 • єдиний вступний іспит – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови мають надати абітурієнти, які вступатимуть в магістратуру на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Результати єдиного фахового вступного випробування з права

Єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей складатимуть вступники в магістратуру за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Цей іспит складається з 2-х блоків:

 • тесту загальних навчальних правничих компетентностей;
 • тесту з 8 базових правничих дисциплін.

Вступник, який планує вступити в магістратуру за однією зі згаданих спеціальностей, має виконати таких 5 основних кроків.

Крок 1

Звернутись до приймальної комісії і зареєструватися на єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови або/та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Приймальній комісії потрібно надати таку інформацію:

 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • дата народження;
 • тип, серія і номер документа, що посвідчує особу;
 • ідентифікаційний номер;
 • дані диплому про вищу освіту/код здобувача освіти в ЄДЕБО/дані довідки щодо планового строку завершення навчання;
 • контактний телефон;
 • іноземна мова, з якої складатимете ЄВІ (англійська/німецька/французька/іспанська);
 • блоки ЄФВВ, які складатиме (адже для вступу цьогоріч зараховуватимуть сертифікати ЄФВВ 2-х років – 2018-го та 2019-го. При цьому іспит складається з двох частин, і абітурієнт матиме можливість зарахувати одну частину за результатами минулорічного випробовування, а іншу – цьогорічного. Відповідно, писати цього року можна або 2, або 1 частину тесту);
 • населений пункт, де вступник бажає проходити тест;
 • номер і дату медичного висновку про створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами).

Якщо вступник хоче вступати на кілька спеціальностей, одна з яких передбачає ЄВІ, а інша – і ЄВІ, і ЄФВВ, то він має звернутися для реєстрації до приймальної комісії вишу, куди вступатиме на спеціальності «Право» або «Міжнародне право» (тобто де передбачено і ЄВІ, і ЄФВВ).

Якщо абітурієнт вступає на «перехресну» спеціальність, йому також треба пройти з 13 до 31 травня додаткові фахові випробування у виші.

Крок 2

Вступник має отримати в приймальній комісії екзаменаційний листок, який є підтвердженням реєстрації. За номером листка та PIN-кодом він чи вона матиме доступ до «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ» на сайті УЦОЯО . Там буде вся інформація про тестування – місце, правила, результати.

Крок 3

Вступник має скласти Єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 2 липня (у дві зміни: початок першої – о 10:00, другої – о 14:00), єдиного фахового вступного випробування з (ЄФВВ) права та загальних навчальних правничих компетентностей – 4 липня (початок о 10:00).

Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50 (для другої зміни – з 13:15 до 13:50). Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення.

Для входу необхідно пред’явити:

 • екзаменаційний листок;
 • документ, що посвідчує особу (вказаний в екзаменаційному листку);
 • запрошення-перепустку.

Крок 4

Отримавши результати, вступник має подати заяви та документи до обраного(-их) вишів.

Прийом заяв та документів для вступників триватиме з 10 до 23 липня (для осіб, які вступають за результатами ЄВІ/ЄФВВ) та з 17 до 25 червня для тих, хто має право відповідно до Умов прийому вступати за результатами іспитів у закладах вищої освіти.

Для подання документів потрібно пред’явити оригінали:

 • документа, що посвідчує особу;
 • військово-облікового документа для військовозобов’язаних;
 • диплома та додатку до нього.

Також до заяви необхідно надати копії:

 • документа, що посвідчує особу;
 • військово-облікового документа для військовозобов’язаних;
 • диплома та додатку до нього;
 • екзаменаційного листка ЄВІ (ЄФВВ);
 • 4 кольорові фотокартки 3 х 4 см.

Крок 5

Отримавши рекомендації, вступник має виконати вимоги до зарахування, зокрема, принести до вишу оригінал диплома та додаток до нього.

Так, список рекомендованих до зарахування на бюджетні місця має бути оприлюднено не пізніше 5 серпня.

Принести оригінали документів в обраний виш та загалом виконати усі вимоги до зарахування  вступники мають до 18-ї години 10 серпня.

Зарахування на бюджет триватиме до 12-ї години 11 серпня. Переведення на вакантні бюджетні місця (тільки для спеціальностей «Право», «Міжнародне право») – до 15 серпня.

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Якщо я подала оригінал документів у свій університет , але ще додатково хочу здавати вступні випробування в іншому вузі, подзвонили з університету де подала оригінал сказали , що зарахована на бюджет. Шукаючи себе у списках інфо або адаб, немає ніде мого імені . Тобто, якщо я зарахована на бюджет із оригіналом документів , я більше не числюсь в інших університетах як вступник ? (Магістр )
Вася Мацканюк
Я за проходження ЗНО для вступу до вищих навчальних закладів. Все правильно зробили, це дозволить об’єктивніше оцінювати знання вступників і зменшить корупцію в університеті. Також дозволить поступати в університети тільки тим вступникам, які дійсно щось знають, а не здають на мінімальний бал.
Олег
Для Вася Мацканюк: сам то хоч здаш???
Коментувати
Tarsan
П. Гриневіч!! Вища школа вас не сприйме за ці нерозумні кроки вашу політсилу на майбутніх виборах!!
Клеопатра
Шан. Ліліє Михайлівна!! Навіщо Ви розганяєте наших дітей з України ? Хто придумав ці знущання для вступу в магістри ? Їдь в Словаччину чи Польщу- там цього немає!!! Ви розумієте наслідки????
777
Для Клеопатра: а чого Ви всі туди лізете? За кордоном одиниці мають диплом магістра. А у нас кожен дурень спершу пхається з балом ЗНО 100 до університету, а потім кожен бакалавр вважає що мусить бути магістром. З якого? Йдіть вже нарешті працювати!
Qwerrty
Пан 777-це пан шаров чи рошкевич?? Злочинці!!! Суд чекає!!
Коментувати
Кураторка
Пані міністр! Вас дискридитує постійне втручання у вступну кампанію ! Яка автономія внз??? Не виштовхайте молодь за кордон!!!
Лох
Для Кураторка: куди вже далі?
Коментувати
Доброволець
Мені здається, що міністр не розуміє, що її компрометують з цим Зно при вступі в магістратуру. Це ж не школа , це ж УНІВЕРСИТЕТ !!! Сміється Польща і Чехія , Росія і Америка.
І плачуть
"Добровольці", які або не здатні здати такий екзамен (нерадиві студенти), або не хочуть втратити контроль за його здачею (ректорати). З обох боків є що втрачати.
Доцент
Чого його немає в Польщі , чому там не лізе міністерство в справи університетів?? Все робите шарикови , щоб молодь тікала з країни!!!
Коментувати
Карколомний
В Україні немає вищої освіти ! Бо за університет ніхто іспити не приймає, це виключна функція виша! Який бовдур придумав централізований ? прийом у магістратуру?? Це дибільна грузинська школярщина . Мета- розігнати молодь з України!
Скрипаль
Для Карколомний: ці бовдури в Мон: Шаров, рожкевіч....
Вася Мацканюк
Самі ви бовдури. Якщо ви й надалі хочете мати кожного першого дибіла з дипломом, який заплатив, а ні чорта не знає, то я вам співчуваю і бажаю набратись розуму.
Олександр
Для Вася Мацканюк: Як Ви може так говорити, адже "кожного першого дибіла з дипломом, який заплатив" Ці молоді люди для одержання диплому бакалавра при вступі на перший курс здають три зно. То які ж вони дибіли??? А те що викладання іноземної мови впродовж чотирьох років в університеті є не належному рівні і ЄВІ не відповідає програмам ВНЗ. Це як раз питання до "бовдурів"
Коментувати
Одесса - катакомба
Срочно надо менять рулевых в высшем образовании !!! Идёт в угоду Западу операция Ликвидация ! Нескрываемо готовят операцию- Переброска - бюджета на приватные конторки - вузы!! Исполнители: шаров- рошкевич на музыку ковтунца - Сороса!
Здивований
Для Одесса - катакомба: всі розуміють, але чому мовчать?
К ответу ликвидаторов
Интересно,привлекут ли к ответственности горе- реформаторов,которые за 5 лет столько успели " реформировать", что " ни в сказке сказать-ни пером описать".
Коментувати
Щукар
Гриневич не займалася вищою школою, передовірившись Горе- консультантам із фонду Сороса:. Вони реформували все по примітивним світоглядним лекалам десятирічної давності. Польща , Чехія , Франція ... йдуть своїм шляхом, прогнали цю міжнародну мафію і живуть для країни .Це Зно у внз- повний примітив!! Треба розвивати співпрацю з бізнесом, змінюватись, мати своє обличчя університетам, а не ставати в шеренгу європейських жебраків. І , до - речі, мова на Зно - це чуш, головне фах !! Комп’ютер все переведе , життя примусить мову вивчиш.
Wirchis
Відбір в магістратурі у всіх американських вузах здійснюють ВИКЛЮЧНО самі університети!! Це одна система , врахування індивідуальності студента.... Нам нав’язують нерозумну соросівську систему, яка зашкодить Україні.
Іван
Для Wirchis: Вам ніхто не забороняє вступати до американських університетів на магістерські програми. Навіщо скиглити?
Sos
Вы этого и добиваетесь??
Іван
Звісно. Чим більше залишиться в країні адекватних - тим краще.
Коментувати
Семин
Зно в магистратуру приведёт к оттоку студентов в Европу!!! Оно лишает вузы самостоятельности и уникальности, своих программ. Это делают только противники страны!
Мося
Для Семин: Дебіли в мон!!!
Іван
ЗНО лише з іноземної (окрім права). Чого там позбавляє програма з іноземної вузи?
Оксана
Я за ЗНО і проти корупції в університетах.Щоб поступали самі а не за гаманець.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!