Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО

Учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код з сертифіката ЗНО

Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО

Для участі у національному мультипредметному тесті сертифікат учасника ЗНО у вигляді паперового документу не потрібний.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Але учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код, зазначені в сертифікаті, за допомогою яких учасники отримують доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО.

Ця сторінка необхідна для комунікації з учасниками тестування, бо саме на ній кожен учасник буде подавати відомості про підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо.

Саме тому тим учасникам, хто вже має сертифікат, необхідно обов’язково зберегти його номер і PIN-код, щоб надалі використовувати їх для входу на свою інформаційну сторінку.

«Якщо ж ви зареєструвалися для проходження тестування, однак не маєте ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як дізнатися дані для входу на свою інформаційну сторінку», – запевнили в УЦОЯО.

Також в УЦОЯО нагадали, що для того щоб узяти участь у мультипредметному тесті, потрібно до 9 квітня пройти стандартну процедуру реєстрації на ЗНО усім тим, хто ще не зробив цього дотепер.

Освіта.ua
06.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ростік
Доброго дня, що робити якщо втратив сертифікат на якому писався номер та пін код до кабінету, номер зміг знайти а пін код ні. Можна якось відновити його?
Галина
Для Ростік: відновити сертифікат можна лише там де його видавали: в Центрі оцінювання
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Якщо ми тимчасово поїхали до Німеччини, яким чином ми повинні здавати мультимедійний тест? Можливо в якомусь із міст Німеччини сформують групу і ми зможемо там здавати, щоб не їхати до України. А бо є можливість здати в онлайн?
Алла
Як підняти дух і волю дітям, учням тепер? Хто знає, напишіть. Спостерігаю страшенну пригніченість. Щось намагаємось робити з цим, але результату немає !
Максим
Для Алла: нехай виїзджають з країни, поки нема 18. Потім не випустять.
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Якщо ми тимчасово поїхали до Німеччини, яким чином ми повинні здавати мультимедійний тест? Можливо в якомусь із міст Німеччини сформують групу і ми зможемо там здавати, щоб не їхати до України?
Галина
Підпишить петіцію за рівні умови ЗНО! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Аліна
Вибачте, а в чому полягає спрощення? Особливо я готувала з цього тесту тільки укр.мову(також біологію), останні предмети мені взагалі не потрібні. І як здавати їх у окупованих територіях? Де їх здавати? З такими нерівними шансами на бюджет нереально буде вступити. А контракт не всім під силу, а тим паче під час такої обстановки…
Deine Führer
Для Аліна: чому ти так ниєш? Тест онлайн, тільки повний дебіл не здогадається списати, чи хоча б спробувати
Еліза
Ви би навчилися правильно розмовляти, по-перше. По-друге, тести будуть складатися не вдома, а у навчальних обладнаних для цього закладах, де ніхто не буде допущений з телефоном і т.д.. Списати навряд чи вдасться.
Коментувати
Михайло
Вітаю! Підкажіть будь ласка, зареєстрували на ДПА, але змінились плани і потрібно здати ЗНО, чи можливо зареєструватись на цей мульти тест до 9 квітня якщо зареєстрували на ДПА?
Зоя
Якби справді хотіли спростити здачу ЗНО то зробили б два предмети - укр. мова - обовязкова а другий предмет - на вибір у форматі минулих років Тоді у дітей і батьків не було б стресу і істерик А так спрощення полягає тільки в тому що приїхати на місце здавання тесту один раз а не два чи три.За 1 хвилину не кожне питання прочитаєш і обдумаєш Бабак же сказав що Україні потрібні робітничі спеціальності а не з вищою освітою От взяли б наші високопосадовці і всіх своїх дітей у профтехучилища відправили Було б прикольно і справедливо
Даша
Вітаю! Випускниця реєструвалася через навчальний заклад, але не прийшов код, що в цьому випадку потрібно робити? Чи потрібно знову реєструватися?
Анастасія
Доброго дня. Також , як і всі інші батьки , не розумію, що тепер робити! Дитина з 8 класу готувалась до вступу на медичний. Вивчала поглиблено 4 роки біологію та хімію. Яка історія? Війна зруйнувала всі плани , а тепер ще й мультитест з історії, навіщо їй для вступу в медичний історія?
Наталя
Готувались до вступу на економічну спеціальність. Поглиблено вивчали географію. І що тепер??? Скільки сил та фінансів. Не кажу вже, що наша медаль нікому не потрібна...
Татьяна
Що ви наробили? Хіба можно ставити тільки одну історію? Більшість до неї не готувалися. Мабуть самий тяжкий тест, в прошлому році знаю від відмінниці та учасниці олімпіад. Рівень викладання особливо в Києві з історії не дуже. Мало того що війна разбила плани дітей на майбутнє в один день, так вирішили добити дітей, урізали можливості. Ті хто готував все крім історії, тепер втрачають свої шанси на вступ і вступ на бюджет. Ви зробили нерівні умови. Так не можно. Стільки сил, фінансів, нервів було витрачено.... Подивіться самі на скільки спеціальностей історія обов"язкова... Хоч би в такий тяжкий час думали в своєму міністерстві хоч трохи. Мабуть вам молодь і наші діти і Україні не потрібні, кто виїхав, подивляться на це і підуть в європейські заклади освіту здобувати. Туди зараз навіть без знання мови беруть іхньої, а ви перепони будуєте
Лілія
Дочка переможниця в обласній олімпіаді 2 роки поспіль з англійської мови. Готувала до ЗНО географію та англійську, вчила поглиблено, на математику ставку не ставила, бо вона гуманітарій. Тепер виходить буде лузером, бо за два місяці нереально підготувати предмет до іспиту. В дітей опускаються руки, це несправедливо.
Ольга
Доброго вечора!!! А як мені зареєструватися здати зно Ато я відправляла письмо здати зно но я не додала свідоцтво про шлюб і вони мені провернули документи
Роман
Для Ольга: https://testportal.gov.ua/vazhlyva-informatsiya-dlya-vstupnykiv-i-kerivnykiv-zakladiv-osvity/
Коментувати
Iryna
Дуже багато випускників благають дати анг.мову на вибір замість історії. Але Міністерство нас вперто ігнорує. Мій син теж вчив англійську. І що тепер? Вчити істопію за пару місяців? При чому не відомо навіть за який період. А 60 питань за 80 хвилин- це ж просто знущання. Сьогодні проходив ЗНО з історії за минулий рік, щоб зрозуміти хоча б приблизно свої можливості. Там було 60 питань за 150 хвидин.
Катя
Добрий вечір. Якщо дитина планує поступати після 9-го класу, потрібно теж проходити цей мультимедійний тест?
Марина
Для Катя: гадаю ні, так як позаминулого року, через карантин ДПА відмінили і діти вступали по атестатах
Коментувати
Ольга
Добрий вечір! Випускниця минулих років. Реєструвалась в цьому році на ЗНО з хімії, у зв"язку з тим, що не добрала 1 бал для вступу в медичний університет, факультет: лікувальна справа. Раніше здавала зно укр мова та література, історія, математика, хімія, біологія. Питання: 1.Чи потрібно перереєструватися на здачу мультітесту в цьому випадку? 2. Чи можно при вступі використати результати минулих періодів, щоб їх просумували та вивели середній бал для вступу без результату мультітесту?
Світлана
Для Ольга: мені казали що результат Зно дійсний 4 роки
Коментувати
Кирило
Я щось не зрозумів, я реєструвався на ЗНО ще до війни, у школі, але мені ніякого кода не дали, просто спитали які предмети необхідні для вступу і копію паспорту дав та фотографії 3/4, і все. Це я вже зареєстрований виходить? Чи потрібно по-новому робити все?
Арина
Для Кирило: Якщо ваш сертифікат був сформований до 24 лютого,то школа( якщо вона реєструвала) повинна була отримати паперові сертифікати. Якщо ж реєстрація на зно відбулася після 24 лютого ( тобто вас було зареєстровано в Центрі оцінювання якості освіти на ЗНО- це і є підтвердженням реєстрації), то адміністрація школи має доступ до всіх номерів сертифікатів і пін - кодів,які зараз вимагають- в цьому випадку паперовий варіант вже не потрібен. Звертайтесь до вчителя,який вас реєстрував просіть у нього номер сертифікату і пін коду - за яким ви зможете знайти в свій особистий кабінет. Своїм випускникам всі номери я, наприклад, скидала у вайбер. Обов’язково зробіть це до 9 квітня! Удачі :)
Коментувати
Мама
А чому б на вибір поставити біологію? .Адже не готували історію та іноземну мову.Не маємо змоги готуватися через воєнні дії.Це знущання над дітьми.!!!
Людмила
Для Мама: , бо біологія вибірковий тест, а іноземна вибірково обов’язковоа з історією
Коментувати
Виктория Сосницкая
ВЕлике прохання від багатьох випускників: звісно історію України ьреба знати, але ж багато хто її не готував. Може все ж таки англійську додати третім предметом або історію на вибір: ті, хто реєструвались на історію - у них історія, у кого англ мова в реєстрації вказана - тому 3й предмет англ мова. Все ж таки в ЄС йдемо
abiturient
Для Виктория Сосницкая: +
Наталія
Від імені батьків усього класу, схаменіться, яка історія України, так аби тільки поставити. Відмініть історію України, мало того ще й математику додали. Нехай буде українська мова і предмет на вибір. Моя дитина йде на філологічний факультет. Готувалася до ЗНО з англійської мови, яка історія? Діти і так в стресі.
Людмила
Триває збір підписів, щодо змін в тестуванні ,які стосуються історії України.Долучайтеся :https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128?fbclid=IwAR1tiHXt-umUrw008UOSndEIIRHzSrMmpWnZSLgujkZoYv9trT3t8J1PBJQ
Коментувати