Вступникам надані рекомендації на бюджет

Оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет

Вступникам надані рекомендації на бюджет

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 2 серпня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування зміниться на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
28.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
Чи може бути заочна форма бюджет і денна форма теж бюджет одночасно?
Вiкторiя
Для Іра: не може. Оригiнали документiв здають тiльки в один учбовий заклад. Закiнчить коледж, а потiм вуз бюджет. Або зараз - вуз контракт, щоб час не гаяти
Коментувати
Олег
Чи можна на декілька спеціальностях отримати До наказу(бюджет) на заочну форму навчання .
Аліна
На спеціальність суперобсяг був 260(широкий конкурс), в 260ої дитини в списку був бал 178, в результаті на цю спеціальність в моєму вузі прийняли кількох з балом 167, я правильно розумію, що ті, в кого був вищий бал то пройшли на вищий пріоритет, а з нищими балами "попідтягувалися"? Просто цікаво, як це працює.
Галина
Для Аліна: працює дуже просто. програма розглядає заяви в порядку пріоритету. спершу розглядає заяву з 1 приоритетом. Якщо абітурієнт увійшов в обсяг, то всі інші його заяви вже не розглядаються, а його місце в широкому конкурсі займає наступний за списком, і т.д.
Якось так
Для Аліна: "підтягування" списків на рівні ЗВО на цьому етапі не відбувається. Трішки пізніше це відбудеться за рахунок переведення на вакантні бюджетні місця контрактників, які мають пільги. Зараз з баалом 167 могли прийняти квотників. Або ця освітня пропозиція була фіксованою, і не входила до широкого конкурсу. Але краще скиньте посилання на цей рейтинговий список.
Коментувати
Ірина
Що означає дорахування на вакантні місця? Якщо 4 чол рекомендовані на бюджет не подали документи, а перший результат після зачислених на бюджет.У приймальній комісії сказали ,що прохідний-176, а удитини 175,440,тому не можна взяти на вакантне бюджетне місце,а можливо переведуть пі ля 1 семестру?
Галина
Для Ірина: Ви прочитали фразу "дорахування на вакантні місця"? є така річ як переведення на вакантні місця з контракту. Але переводять тих хто вже подав на контракт та має пільги. Якщо у Вс пільг немає, то не переведуть. А ось після 1 курсу можуть перевести, якщо когось відрахують, за результатами сесії
Коментувати
Віка
Якщо я потрапила заочно на бюджет і хочу ще на денну форму контракт то що потрібно робити в особистому кабінеті?
Інна
До якого числа ми можемо подати документи у коледж після 11 класу ,Якщо прийшли на бюджет ? А чекаємо відповіді в університеті?
Артем
Коли починається і закінчується прийом оригіналів документів на контрактну форму навчання?
Олександр
Добрий день! Прошу пояснити, чому вступники з меншим балом (не по квоті) має статус "рекомендовано на бюджет", а вступникам з більш високим балом-відмовлено ("не рокомендовано на бюджет") Як ПРИКЛАД-ДНУ ім. Гончар, вступники під ##200.,201,203 (відмова), #209-рекомендовано (хоча бал нижчий)
Ірина
Для Олександр: Краще додайте посилання
Delany Eva
можливо у 209 пріорітет1-2
Галина
Для Олександр: хоча б вкажіть спеціальність. Кращще ссилку. В Гончара багаро спеціальностей, багато пропозицій, і в них свої списки. Єва говорить єрунду. Рекомендують за балами. Можливо Ви не вірно читаєте. Може там написано не "рекомендовано (бюджет), а допущено (рекомендовано за пріоритетом #.."?
Коментувати
Ольга
Добрый день! Скажите почему поменялась информация относительно подачи документов на бюджет? Было заявлено -до 18-00 02 августа,а теперь пишут-до 11-00 02 августа??? http://osvita.ua/consultations/83237/ Только не надо писать,сколько дней было выделено и все можно успеть.Обстоятельства сложились таким образом,что мы можем подать документы только после 12-00 2 августа и что же теперь делать???
Галина
Для Ольга: в наказі міносвіти написано "до 18.00 02 серпня". Вся інша ніформація, то короткий переказ на тему. Жодна приймальна комісія не може порушувати нормативних документів
Ольга
Для Галина: Дякую! Я нібито і розумію,що так воно має бути,але ж на сайті http://osvita.ua/ є така недостовірна,виходить,інформація?Бо я в розпачі,чесно кажучи..
Коментувати
Роман
Добрий день.будь ласка прокоментуйте.на основі диплому молодшого спеціаліста син перший у рейтингу .але на момент закінчення реєстрації ел заяв ще не було здано фаховий іспит ,та не було відомо скільки бюджетних місць.з переляку зареєстрували кабінет на базі 11 класу і отримали рекомендацію на бюджет .1) чи зможе син отримати рекомендацію на бюджет на основі диплому молодшого спеціаліста відмовившись заносити документи на базі 11 класу?2) як потрібно було правильно розставляти пріоритети коли у ел кабінеті такої колонки небуло а іспити проходили після!! 28 липня!!
Лариса
Добрий день, якщо в ел кабінеті не відмічати заяви (в тому числі "рекомендовано на бюджет" , яку не буде використано), то всі заяви будуть приймати участь у конкурсі на контрактт? Поясніть про ці відмітки і анулювання заяв. Страшно заходити в той електронний кабінет. Але плануємо вступити на контракт. Дякую
Оксана Ісіченко
Допоможіть розібратися. В 2021 році на галузь знань 23 Соціальна робота передбачено 730 бюджетних місць за денною формою навчання, що на 30 місць більше ніж минулого року. Проте порівняно з минулим роком для широкого конкурсу було надано 325 місць ( минулого року 600), що вплинуло на прохідний бал по всій країні та підвищило всеукраїнський прохідний бал порівняно з минулим роком більше ніж на 11 пунктів з 163 до 174. В досить престижному вузі, де могли набрати і кожного року набирали абітурієнтів на повний обсяг бюджетних місць, з 17 можливих місць заповнили лише 10 бюджетних місць. Цікаво де поділися бюджетні місця? МОН України дало роз’яснення, що ці місця заповнили іноземці та інші або вступники, які подавали заяви на основі молодшого бакалавра. Чому в 2021 році 325 місць виділили на вступників після шкіл, а 405 кудись де інде. Навіщо оприлюднювати обсяг державного замовлення, коли все вирішувати суперобсяг широкого конкурсу і хто вирішувати який він буде наступного року? Чому в 2020 він 600, а в 2021 лише 325?
Наталья
Не подскажете когда будут известны результаты для поступающих на основе младшего специалиста?
Razik
Чи можна в декількох ВНЗ отримати статус "До наказу (бюджет)"? Дякую за відповідь
...
Для Razik: ні
Коментувати
Лариса
Где получить официальную информацию о бюджетных местах для младших специалистов в ХАИ? На словах говорят, что поступил и торопят с оригиналами документов. Но нигде не указана официальная информация.
Галина
Для Лариса: вже 2 рокіи не існує набору на такий рівень як "молодший спеціаліст"
Лариса
Абитуриент в статусе младшего специалиста(после коледжа), поступает.
Галина
Для Лариса: ну це інша справа. А що в електронному кабінеті нічого не змінилось? Чи ви може на контракт вступаєте? якщо на контракт, то можете нести. Вступають на бюджет, а на контракт всі хто готовий платити підбирають
Коментувати
Юлия
Какие документы нужны для оформления в общежие??? Стоимость проживания на 2021 _2022учебный год?
Галина
Для Юлия: витайте у виші куди вступаєте. Ви питаєте на освітньому порталі
Коментувати
Юлия
Работает общежитие 2 в воскресенье или телефон сегодня были в приёмной комиссии и не распечатали объявленияе или информацию длля общежития
Angelina
Доброго вечора! В електронному кабінеті на спеціальностях, які я подавала на бюджет, пише *допущено*(29.07). Розумію, що вже не потраплю на бюджетні місця. Які мають бути мої подальші дії? Чи можу я подати копії атестата з додатком на ці спеціальності на контракт, якщо оригінали цих документів знаходяться за кордоном
Якось так
Для Angelina: ЗВО потрібні оригінали, а не копії.
Коментувати
Аліна
Подала сьогодні документи на бюджет, сказали потім в серпні прийти і підписати якийсь договір, підкажіть, який це саме, бо я не зрозуміла
Якось так
Для Аліна: Типову форму договору про навчання у закладі вищої освіти читайте тут: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/735-2020-%D0%BF#Text
Коментувати
Валентина
Добрий день, чому не змінюється статус допущено (на основі молодшого спеціаліста)?причому у всієї групи
Галина
Для Валентина: у вас набір на контракт?
Валентина
На бюджет
Валентина
Для Галина: на бюджет
Коментувати