Розпочався прийом заяв про вступ до вишів

Розпочато прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання за програмами бакалавра

Розпочався прийом заяв про вступ до вишів

14 липня розпочався прийом електронних заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання до закладів вищої освіти за програмами бакалавра (наскрізного магістра) після закінчення 11 класів.

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети.

Для абітурієнтів, які вступають на навчання за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів прийом документів триватиме до 23 липня.

Для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів прийом заяв триватиме до 16 липня.

Цього року вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення. Водночас на контрактну форму навчання вступник може подати до 30 заяв.

Кожній заяві на місця державного та регіонального замовлення вступник має надати пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв, за якою визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця.

Важливо! Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена. Можна лише скасувати заяву з пріоритетністю. У такому разі вступник зможе знову подати заяву з цією ж пріоритетністю, якщо вона ще не була прийнята приймальною комісією. У разі прийняття заяви приймальною комісією замість скасованої заяви подати нову неможливо.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на кожну конкурсну пропозицію. Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на добу.

Рекомендації для зарахування на бюджетну форму навчання стануть відомими не пізніше 28 липня. Виконати вимоги до зарахування (подати необхідні документи до приймальних комісій вишів) потрібно буде до 18:00 2 серпня.

Зарахування вступників на навчання за кошти державного або місцевого бюджету буде проведено не пізніше 09 серпня.

Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) відбуватиметься до 30 вересня.

Освіта.ua
14.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кузьменко Оксана
Чи може дитина вступити до НАВСУ,якщо на момент вступу їй є 16 років?Чи за браком одного року її можуть не прийняти?що можна зробити в такій ситуації???
Галина
Для Кузьменко Оксана: чому Ви не задаєте ці питання в закладі?
Коментувати
Олександра
Доброго дня. Якщо на контракт у ВУЗі конкурс, чи можна для підстраховки подати копії документів в інший ВУЗ? Питання в тому, що інший ВУЗ відмовляється брати завірені першим ВУЗом копії?
Галина
Для Олександра: все правильно. Ніхто у Вас копії не візьме. Копії беруть в єдиному варіанті: Ви вчитись будете в двох вишах одночасно, в одному на денній формі, а в іншому на заочній. Тоді Ви берете не лише копії, а довідку, що Ви зараховані на навчання на денну форму та докумкнти в них, і подаєте її разом з копією на заочну
Коментувати
Анастасія
При вступі на магістратурі, якщо помилково першою заявой була подана спеціальність першої пріоритетності, а другою - першої, при скасуванні першої заяви і її переподачі опісля цього, перший пріоритет зберігається за цією заявою, чи перший пріоритет "згасає", натомість у другої заяви залишається другий приорітет, і переподаній заяві надається третій пріоритет, так як вона розташована у третьому рядку таблиці?
Галина
Для Анастасія: в магістратуру пріотритетів немає. Там фіксована пропозиція. А порядок подання заяв - не пріоритет. Подавати заяви можна в будь якому порядку можна спочатку з пріоритетом 5, потім 2 і т.д.
Анастасія
Дякую за відповідь! А як система після написання екзаменів та при початку вступу вирішує, куди буде зарахований студент? Чи у випадку магістратури вступник має право сам обирати один напрямок з усіх, куди він набрав необхідну кількість балів для навчання за бюджетні кошти?
Галина
Для Анастасія: абітурієнт сам вирішує куди відносить документи, місця там куди він не подав вивільняються і проходять наступні в черзі
Коментувати
Олена
Підскажіть який механізм зарахування на магістратуру, якщо вступники під час подання заяв не ставлять пріоритетність? як потім йде розподіл якщо вступник здає у вузі декілька фахових іспитів? Дякую)
Галина
Для Олена: така як за фіксованими заявами. Набирають всіх хто потрапляє в обсяг
Анастасія
А якщо хтось із рекомендованих на бюджет обирає інший ВНЗ, бюджетне місце згорає, чи переходить наступному за рейтингом?
Коментувати
Олександр96
Якщо було подано 5 пріоритетів. Чи можливо якось один видалити? Хочу в другий подати? Чи вже не реально?
Галина
Для Олександр96: до 23 можна
Коментувати
Даша
Якщо мою заявку для безкоштовного навчання приймуть чи зможу я подати документи на іншу платну спеціальність?
Ase
Добрий день, підкажіть будь ласка якщо я подала заяви на контракт, Чи можна ще раз подати в тіж вузи але на бюджет?
Саша
Якщо я скасую заяву з 1 пріоритетністю, то заява з 2 пріоритетністю буде автоматично розглядатися як 1 пріоритетність
Саша
Доброго дня, якщо я скасую заяву з пріоритетність 1, то я зможу подати цю ж заяву тільки на пріоритетність 3
Галина
Якщо ми подали заяву на контракт, то чи можна її змінити на бюджет, використавши пріоритет 5, або подати ще одну заяву на бюджет?
Галина
Для Галина: якщо пріоритет 5 Ви ще не використали, то можна
Коментувати
Наталія
Доброго вечора. Подала заяву на контракт потім випадково відмінила але вже написано "Скасовано втрата пріоритету".Чі можна подати ще раз таку саму заяву і чі приймуть її?
Галина
Для Наталія: щось Ви наплутали. Якщо з’явився такий запис, то заява була не на контракт, а на бюджет. На контракт пріоритетів немає. Подати заяву зі скасованим пріоритетом вже не можна. Якщо залишились не використані пріоритети, то можете подати з ним, а ні, то вже тільки на контракт
Коментувати
Марина
Якщо дитина подала заяву на бюджет, але не проходить. Чи потрібно подавати окремо на контракт?
Якось так
Для Марина: почитайте відповідь на попереднє аналогічне питання.
Коментувати
Світлана
Доброго Дня! Подали заяви на бюджет в 5 вузів. Яким чином в ці ж вузи на ці ж спеціальності подати заявки на контрак? В звичайному порядку? Чи не анулюються бюджетні заявки. Можливо є якісь особливості? Пріоритетність в заявках на контракт якимось чином виставляється? Дякую.
Галина
Для Світлана: навіщо Ви хочете в ці ж виші подавати на контракт? на інші спеціальності? Заяви на бюджет атоматично є і заявами на контракт
Якось так
Для Світлана: головна особливість полягає у тому, що заява на бюджет автоматично є заявою на контракт. Про це пише в особистому е-кабінеті, коли ВИ обираєте, яку заяву подати. Пріоритетності у заяв на контракт немає.
Світлана
ДЯКУЮ
Коментувати
Рокса
що робити я подала 4 заяви в коледжі без пріорітетності? таку заяву приймуть чи ні?
Ніна
Доброго вечора.підкажіть будь ласка чи може дитина подавати на державне навчання так як сім’я багатодітна і батько інвалід третьої групи
Галина
Для Ніна: будь-який громадянин країни має право подавати на державне навчання та отримати місце за разультатом конкурсу. А якщо Ви про пільги, то при вступі У Вас їх немає.
Коментувати
Юра Оніщенко
Доброго вечора. Чи розглядатимуться заяви на бюджет без пріоритету? Бо хочу одну заяву видалити, а подати іншу. Пріоритети вже виставив
Яяя
Для Юра Оніщенко: нет. Если подал заяву с приоритетом и удалишь ее, то этот приоритет (и заяву) потеряешь и останется у тебя всего 4 заявы,
Юра Оніщенко
Дякую
Коментувати
Марі
Доброго дня, буду дуже вдячна за роз’яснення. На сайті ВНЗ опублікована наступна інформація: Ліцензований обсяг 14 Максимальний обсяг прийому - 10 Квота 1 - 1 Квота 2 - 1 Скільки людей без квоти(на базі зно) проходить на бюджет? 10 чи 8? Тобто, квотні місця враховуються у максимальний обсяг прийому чи ні?
Якось так
Для Марі: 1) 8; 2) враховуються.
Якось так
Для Марі: ще забув написати, що з максимального обсягу державного замовлення можуть виділити НУЛЬ бюджетних місць, якщо не буде квотників та бал абітурієнтів, які подали заяви буде меншим ніж прохідний бал на спеціальність (широкий конкурс) по Україні.
Коментувати
Виктория
Подскажите пожалуйста, что делать если сын создал электронный кабинет абитуриента 10.07.21г. а сайт завис во время подачи заявок ( ни одной заявки не подал )? Можно ли сейчас подать заявки и заявления в ВУЗЫ на бюджет? Или обзвонить приемные комиссии ВУЗов и лично подавать заявление и документы? Спасибо.
Галина
Для Виктория: у Вас ще багато часу для подання заяв до 23 липня
Коментувати
Татьяна
Подскажите пожалуйста! Вчера подали заевления в вузи, на бюджет и на контракт. Севодня подзвонили с прийомной комиссии спредложением подать документы в их Вуз. Но до 23 июля. То есть после 23 уже нельзя подавать документы на зачисления?
Марія
Для Татьяна: Чтоо? Это как так? До 23 же только заявки подавать, а документы - до 2 августа? Нет?
Якось так
Для Татьяна: цей ЗВО просто виманює у Вас оригінали документів, щоб Ви вже не змогли передумати і подати документи в інший ЗВО. Найімовірніше у них постійний недобір.
Коментувати
Елена
Подскажите, люди добрые! Сын подал все заявки на контракт, и ни одной на бюджет, чтобы хоть как-то попытаться, баллы средние, шансы есть. Как быть, можно это исправить и переделать на бюджет??!!
Якось так
Для Елена: що означає "все заявки"? Це скільки? 30 штук? Якщо так, то спокійно подавайте 5 заяв на бюджет.
Влад
Для Елена: то нехай подасть на бюджет, в чому проблема? Ви ще ж жодної на бюджет не подали, у Вас є 5 заяв на бюджет
Коментувати