Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

Розпочато прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання за програмами бакалавра

Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

13 серпня розпочато прийом електронних заяв від абітурієнтів, які вступають до вишів на навчання за програмами бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів.

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він має обов’язково встановити її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. Як свідчить практика, кардинально вони не змінюються, лише можуть зростати на топові спеціальності.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на день.

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Не обов'язково намагатися подати заяви у перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину.

Рекомендації на бюджет будуть відомими не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування таких вступників відбудеться 5 вересня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Привіт! Підкажіть: подали оригінали в той ЗВО, куди пройшли на бюджет, але вирішили піти в інший на контракт, надали їм завірені копії та довідку про місце зберігання оригіналів. Чи не буде це причиною недопущення до конкурсу на контракт?
Влад
Для Тетяна: деякі універи кажуть що копії їм не потрібні і не дуже хотять навіть розглядати. Краще візьмуть оригінали у потенційного контрактника, ніж у того, хто хоче всидіти на 2 стільцях і, можливо, таки піде на бюджет. Думайте самі.
Коментувати
Марія
Доброго вечора. Якщо я відмовляюсь від бюджетного місця на базі ПЗСО, чи можу я претендувати на бюджетне місце на базі молодшого спеціаліста?
Анна
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як зрозуміти чи допущений до навчання на заочну форму, адже в особистому кабінеті жодних даних про це немає, це треба звертатись до вузу з цим питанням ?
Галина
Для Анна: до навчання чи до конкурсу? Якщо Ви зараховані, то до навчання допущені
Анна
Я не розумію чи увійшла до тієї кількості особ, які будуть продовжувати навчання на заочній формі, адже кількість місць обмежена, а до кого звернутись з цим питанням теж не знаю
Влад
Для Анна: звісно до вузу!
Коментувати
Аліна
Скажіть, будь ласка, можна подати оригінали документів в один вуз на дві спеціальності?
...
Для Аліна: оригінали на денне, копіі на заочне.
Коментувати
Професор
Скажіть,чи можна вже завтра 29.08.20 везти документи для зарахування на контракт у вуз, якщо не пройшов на бюджет,чи треба після 05.09.20, коли будуть затверджені списки бюджетників.
Влад
Для Професор: вже давно везуть
Коментувати
Анна
Скажіть, будь ласка, якщо в рейтинговому списку навпроти прізвища стоїть статус ДОПУЩЕНО, не пише ні "рекомендовано", ні "не рекомендовано бюджет". Причому в усіх абітурієнтів так. Немає нікого зі статусом Рекомендовано бюджет. Що це означає? Підкажіть будь ласка.
Тарас
Для Анна: Це означає, що в цьому ЗВО на цю спеціальність на бюджет не вступив ніхто.
Женя
Зовсім ні, це означає, що університет прийняв ваші документи і тепер серед всіх "допущений" будуть формуватися місця на бюджет
Коментувати
надія
Чи можна подати заяву на контракт після 28.08 на інші спеціальності,які не вказані в пріоритетності бюджетних заяв.
...
Для надія: заява має бути в електронному кабінеті і бути допущеною ЗВО
Влад
Ні, заяви подавали до 22 серпня
Коментувати
Галина
Скажіть, будь ласка, якщо в рейтинговому списку навпроти прізвища стоїть "не рекомендовано бюджет", це означає, що нам світить тільки контракт, чи ще може щось змінитися?
Влад
Для Галина: тільки контракт
Коментувати
Марія
Добрий вечір! Якщо наприклад я навчаюсь в одному університеті (2 курс) на денній формі навчання і хочу подати в інший на заочну, які документи везти, якщо всі потрібні уже в одному з університетів?
Лидия
Доброго дня! Якщо не встигла подати заяву до 22 серпня, чи буде ще продовжено можливість подачі?
...
Для Лидия: ні
Коментувати
Єгор
Доброго дня. Не знайшов відповідь на своє запитання. Скажіть буд ласка, вартість контракту фіксується на весь період навчання?
...
Для Єгор: переважно ні. Залежить від ЗВО. Уважно читайте контракт.
Коментувати
xrustya
Доброго дня! Якщо не встиг подати заяву до 22 серпня, чи буде ще продовжено можливість подачі?
Свенський Руслан
Підкажіть, будь ласка, чи можна подавати документи на контракт у декілька ВУЗів одночасно?
...
Для Свенський Руслан: можна, але чи треба? На контракт рідко буває конкурс.
Коментувати
dengoralik
Добрий день. Вибачте а що якщо не поставив пріорітетність, а термін сплив, а по балам проходиж то все одно приймуть чи ні ?
...
Для dengoralik: заяви без пріоритету - це лише контракт. На бюджет розглчдають заяви лише з пріоритетами.
dengoralik
Дякую за відповідь
Коментувати
Єгор
Добрий вечір. Скажіть буд ласка, вартість контракту фіксується на весь період навчання?
Ольга
Чи можна скасувати заяву до 27 числа (скажімо сьогодні)? І чи будуть розглядатися заяви з наступним пріоритетом?
Роман
чи можна подати заяву після 22 числа? в університет. дайте відповідь, будь ласка
Світлана
Добрий день Електронні заяви вже не подаються, а заяву в письмовому вигляді також не можна подати?
Амелія
Доброго вечора.Подала заявки на контракт ще 16.08.Досі стоїть статус «Допущено до конкурсу».Що в такому разі потрібно робити?
ДДОС
Для Амелія: ждать 27 августа
Амелія
Незважаючи на те,що я подавала на контракт?
.
Якщо не претендуєте на бюджет, то дзвоніть в приймальну комісію, бо багато ЗВО вже приймають оригінали на контракт.
Коментувати
Таня
Скажіть будь ласка вже подати заявку на контракт не можна? Бо в нас вже не виходить
ДДОС
Для Таня: только что подал два заявления на контракт
Коментувати