Вступники можуть перевірити свої дані в ЄДЕБО

Абітурієнтам пропонують завчасно перевірити свої дані в Єдиній державній електронній базі

Вступники можуть перевірити свої дані в ЄДЕБО

Цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти пропонують завчасно перевірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти з даними у документі про повну загальну середню освіту і сертифікаті ЗНО.

Про це йдеться у повідомленні Державного підприємства «Інфоресурс».

У підприємстві зазначають, що розбіжності в даних абітурієнта в електронній базі з даними атестата або сертифіката, унеможливлять створення електронного кабінету вступника.

«Але, якщо Ви будете дуже уважними, і завчасно перевірите написання цих даних у документі про ПЗСО та сертифікаті, зможете подати електронні документи», - зазначають в Державному підприємстві «Інфоресурс».

При виявленні розбіжностей в документі про повну загальну середню освіту вступнику необхідно звернутись до школи. У разі виявлення розбіжностей в сертифікаті ЗНО необхідно звернутись до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

онлайн перевірка документів

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Зарегистрировали кабинет, но не отображается один из предметов ЗНО. Как быть?
Ната
Добрий день! Підскажіть, чому не з’являється інформація про свідоцтво!!!! Всі поля заповнили!
Міла
Школа до цих пір не видає атестат! То бланків не було, то ще якісь причини...Що робити? Класний керівник говорить, що зможуть видати лише з четверга...Коли ж дані перевіряти? Це тільки у нас в Броварах так, чи ні?
Коля
Для Міла: Не тільки, в нас у вівторок видадуть (Чернівецька область)
Коментувати
Діма
Тільки що зрозумів , що проходив зно з сертифікатом за 2018 рік, тим самим, номер сертифіката , що знаходиться в електронній базі даних відрізняється від номера сертифіката, що засвідчує моє проходження зно. Підкажіть , що маю робити в даній ситуації? Дякую.
Viktoriia
Для Діма: В електронній базі відображається номер документа про освіту! Тобто номер свідоцтва чи атестата, а не номер сертифіката ЗНО. Просто треба перевірити, щоб не було розбіжностей написанні ПІБ та інших даних в ЄДЕБО та атестаті і сертифікаті, що у Вас на руках.
Коментувати
Дивно
Чому, коли перевіряю свідоцтво про повну загальну освіту, то дата видачі пише 31.07.2020? Хіба не має бути 31.06.2020? Чи може це не має особливого значення?
Viktoriia
Для Дивно: Мені здається, що як раз було б дивно, якби було 31.06. Хоча б тому, що такої дати не існує, бо в червні 30 днів)) А взагалі то, не має ніякого значення, яка дата видачі документа про освіту. Головне, щоб не було розбіжностей!!! між даними в електронній базі і тим, що написано в самому свідоцтві.
Коментувати
Елена
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, где проверить сертификат ЗНО? Свидетельство на указанном сайте проверяется, а опции проверки сертификата нет. Спасибо.
Viktoriia
Для Елена: За посиланням перевіряються лише документи про освіту, сертифікати ЗНО не перевіряються! Ваша задача полягає в тому, щоб перевірити правильність своїх даних в ЄДЕБО і порівняти з тим, що написано в свідоцтві і сертифікаті, що Вам видали. Щоб не було розбіжностей в написанні прізвища, ім’я, по-батькові і все інше співпадало!
Коментувати
Ольга
Хочу проверить документы. Помогите , не могу понять откуда вводить данные в "номер" и "серию"?
Вилен
Для Ольга: на документі про освіту серія (букви) номер (цифри)
Ріта
Допоможіть прийшов атестат а в ньому дві помилки в імені і це затиждень до вступної кампанії.Сказали ,замінять не раніше через два тижні,підкажіть куди поскаржитися.
Viktoriia
Ріта, Вам зараз потрібно не шукати, куди поскаржитися, а якнайшвидше звернутися до директора школи з документами і написати заяву на заміну свідоцтва! Подача заяв на вступ триватиме з 13 до 22 серпня. Навіть, якщо замінять через 2 тижні, маєте встигнути.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!