Все про навчання в США на презентації в Києві
PR

16 травня в Києві відбудеться безкоштовний семінар-презентація «Навчання в США - можливості та перспективи»

Все про навчання в США на презентації в Києві

Ви цікавитесь навчанням у середній школі або в університеті за кордоном? При цьому не знаєте, яку країну обрати для навчання і не впевнені, яка спеціальність найбільш актуальна?

Тоді ви можете відвідати безкоштовний семінар-презентацію, на якому зможете отримати вичерпну інформацію стосовно всіх доступних можливостей навчання в США, починаючи від навчання в середній школі і закінчуючи університетською та післядипломною освітою.

В ході презентації ви отримаєте інформацію:

  • про систему освіти США і відмінності від української системи;
  • про процес вступу та зарахування до шкіл та університетів США;
  • про вимоги «топових» університетів до абітурієнтів;
  • про можливості працевлаштування в США та в світі;
  • про гарячі пропозиції та знижки, які діють для бажаючих почати навчання у вересні 2015 року.

Крім того, на презентації ви отримаєте 7 основних порад щодо вибору приватної школи за кордоном, а також інформацію про спеціальні пропозиції від партнерських університетів компанії Student Study.

Презентація відбуватиметься 16 травня 2015 року о 16:00 в готелі Radisson Blu Podil за адресою Київ, вул. Братська, 17-19.

Вхід безкоштовний тільки для зареєстрованих відвідувачів. Реєстрація на презентацію.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до організаторів заходу - компанії Student Study за тел. (066) 488-90-49 або електронною поштою info@studentstudy.com.ua.

Захід організовано компанією Student Study і направлений на налагодження прямих контактів українських студентів із представниками закордонних навчальних закладів. Компанія займається організацією навчання українських школярів і студентів за кордоном. Student Study представляє в Україні більше 100 іноземних вишів у різних країнах світу. Послуги компанії Student Study безкоштовні для школярів і студентів.


Освіта.ua
14.05.2015