Виставка "Освіта у США" відбудеться 5 листопада

Під час заходу відвідувачі зможуть отримати актуальну інформацію про вступ до американських вишів

Виставка "Освіта у США" відбудеться 5 листопада

5 листопада 2013 року з 16:00 до 19:00 в приміщенні готелю "Русь" (вул. Госпітальна, 4) відбудеться Друга щорічна міжнародна виставка "Освіта в США", в рамках якої будуть представлені рейтингові американські навчальні заклади. Старшокласники, студенти, батьки та всі зацікавлені в освіті за кордоном зможуть отримати актуальні відомості щодо вступу до американських вишів.

Організатором заходу є мережа EducationUSA в Україні, що входить до більш ніж 450 центрів по всьому світу, які надають об'єктивну інформацію про всі акредитовані вищі навчальні заклади Сполучених Штатів та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США. Виставка проходить за підтримки Посольства США в Україні.

Під час проведення виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з представниками таких навчальних закладів США: Berkeley College, The College of New Jersey, Concord University, Emporia State University, Fairleigh Dickinson University, Florida Institute of Technology, Franklin College Switzerland, Grand Valley State University, John Cabot University, Metropolitan College of New York, Murray State University, New York University Polytechnic School of Engineering, Northwest College, The Ohio State University, Pace University, Park University, Saint Mary's University of Minnesota, St. Peter's University, San Diego State University, Southern Utah University, Spring International Language Center, Stephen F. Austin State University, University at Buffalo, The State University of New York, The University of South Florida, University of Wisconsin – Eau Claire, West Virginia University, Whitworth University, Worcester Polytechnic Institute.

Особливістю заходу є поєднання участі представників університетів, організацій з освіти в США та Посольства США в Україні, які зможуть надати гостям повну картину можливостей та кроків для успішного вступу в американський навчальний заклад. Тому учасниками виставки стануть також:

  • Посольство США в Україні;
  • Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS;
  • Програма імені Фулбрайта в Україні;
  • Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX);
  • Освітній проект "Всесвітні студії" (WorldWideStudies).

Окрім прямого спілкування із представниками американських вишів, гості зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: умови вступу, проживання, необхідні кошти і видатки, стипендії, гранти на навчання та дослідження.

Паралельно із роботою виставки в інших залах будуть проходити презентації з найактуальніших тем:

  • 17:00-18:00. "Студентські візи в США". Лекцію проводить представник Консульського відділу Посольства США в Україні.
  • 18:00-19:00. "Якщо ви бажаєте навчатися в США - Процес подачі документів та фінансування вашої освіти". Лекцію проводить представник консультативного центру мережі EducationUSA.

Вхід на виставку безкоштовний.

Попередня реєстрація:
www.educatіonusa.іnfo/faіrs/kyіv2013

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Консультативного центру мережі EducatіonUSA у Києві:

Освіта.ua
28.10.2013