Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Безкоштовне навчання в Лондоні для магістрантів
Безкоштовне навчання в Лондоні для магістрантів

Кандидати програми LEAD повинні спеціалізуватися на бізнес або гуманітарних дисциплінах

Безкоштовне навчання в Лондоні для магістрантів

Навчальна програма Leadership Education and Development (LEAD), що функціонує під патронатом Ukrainian-British City Club і схвалена МОН України, запрошує талановитих українських студентів з різних регіонів країни провести 14 днів у Лондоні, щоб отримати досвід і розуміння професійного середовища, трудової етики і корпоративної культури державних і приватних установ Великої Британії.

За допомогою серії презентацій, семінарів, кейсів і групових проектів учасники ознайомляться з роботою державних та приватних установ Сполученого Королівства, пройдуть цільове навчання в предметних областях, які корисні в державному секторі України (наприклад, муніципального управління, лобіювання і управління проектами), а також отримають можливість налагодження контактів з професіоналами корпорацій, державними службовцями, студентами і колегами з Великої Британії. Програма також пропонує учасникам нетворкінг випускників і подальше наставництво.

Програма покриває основні витрати: переліт, проживання, харчування, транспорт, освітньо-культурну програму, візу і страховку.

Після завершення програми, учасникам пропонується присвятити час волонтерській роботі або стажуванню в установах державного сектора України.

Кандидати мають навчатись або починати навчання в магістратурі в 2016 році, спеціалізуватися на бізнес- або гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи у навчанні, а також активну соціальну залученість та інтерес до державного сектора. Добре знання англійської є обов'язковим.

Процес відбору учасників буде складатися з двох етапів: заповнення анкети та інтерв'ю по Skype з командою проекту англійською мовою.

Крайній термін подачі заявки - 27 березня 2016 року. Успішні кандидати будуть запрошені на інтерв'ю по Skype з командою проекту в середині квітня. Сама програма буде проходити з 9 по 23 липня 2016 року.

Дізнатись більше

Освіта.ua
17.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!