Топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені

Топ-п'ять безкоштовних онлайн курсів MOOC в сфері бізнесу, що відбудуться цієї осені

Топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені

Інтернет-платформи, такі як Coursera, EdX, Udacity і подібні їм надають унікальну можливість якісної безкоштовної освіти через проект MOOC (Massive Open Online Courses). Тематика цих курсів охоплює практично всі області знання і в тому числі сферу бізнесу та підприємництва.

Інтернет ресурс, присвячений MOOC, Class-central.com дозволяє вибирати курси за тематикою і рейтингом. На підставі рейтингу цього ресурсу пропонуємо ознайомитися з топ-5 безкоштовних бізнес-курсів цієї осені, які викладаються англійською мовою.

Введення у фінансовий облік

  • Інтернет-платформа: Coursera;
  • Університет: University of Pennsylvania, Wharton School of the University of Pennsylvania;
  • Старт: 5 вересня 2014.
  • Сайт: https://www.coursera.org/course/accounting

Цей курс поліпшить ваші знання в області фінансового обліку, який є мовою бізнесу. Ви навчитеся читати, розуміти та аналізувати інформацію, надану компаніями у своїй фінансовій звітності. Ці навички допоможуть вам приймати більш обґрунтовані рішення, використовуючи фінансову інформацію.

По ту сторону Силіконової долини: розвиток підприємництва в умовах перехідної економіки

Дізнайтеся, як місцеві спільноти в країнах з перехідною економікою по всьому світу працюють для того, щоб зростити підприємництво, в той час як ресурси приватного сектора обмежені.

Введення в маркетинг

  • Інтернет-платформа: Coursera;
  • Університет: University of Pennsylvania, Wharton School of the University of Pennsylvania;
  • Старт: 14 жовтень 2014 року.
  • Сайт: https://www.coursera.org/course/marketing

Цей курс надасть вам основи маркетингу через розуміння процесу прийняття рішень клієнтом. Курс присвячений стратегіям брендингу, клієнтоорієнтованості і виходу на нові ринки.

Аналізуємо
світові тенденції в сфері бізнесу та суспільства

Що чекає на світові ринки в майбутньому? Як розвиваються суспільства і культури? Які вони світові держави 21-го століття? Відвідайте цей курс, щоб дізнатися, як глобальні тенденції трансформують бізнес і суспільство.

Як побудувати стартап?

Основна ідея цього курсу полягає в тому, щоб навчитися швидко генерувати і тестувати ідеї, збираючи велику кількість зворотного зв'язку від клієнтів і ринків. Багато стартапів провалюються, оскільки не перевіряють на ранній стадії свої ідеї на реальних клієнтах. Студенти навчаться, як знайти реальні незадоволені потреби клієнтів.

     

Освіта.ua
07.10.2014