Coursera розширює можливості для учнів і студентів

За курсами Пенсільванського та Лондонського університетів можуть безкоштовно навчатися українці

Coursera розширює можливості для учнів і студентів

З’явилися нові можливості on-line навчання на безоплатній основі в різних сферах знань за допомогою найбільш відомого та успішного міжнародного освітнього проекту COURSERA, заснованого професором Стенфордського університету Д. Келлер. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

У рамках міжнародної партнерської угоди між першим українським відкритим міжкорпоративним IT- університетом BIONIC University, який створено інноваційним парком BIONIC Hill на базі та у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у 2012 році, та COURSERA здійснено переклад українською мовою таких навчальних курсів:

Курс Gamification (Ігрофікація) Кевіна Вербаха з Пенсільванського університету із застосування ігрових елементів і цифрових методів проектування для вирішення неігрових бізнес і соціальних проблем та викликів. Курс зможе навчити існуючим механізмам ігрофікації, надасть розуміння в чому полягає їх потенціал та як найбільш ефективно його використовувати.

Курс Creative Programming for Digital Media and Mobile Apps (Креативне програмування для мультимедійних та мобільних додатків) Марко Гіліса, Мєттью Кінга и Міка Гріерсона з Лондонського університету призначений для тих, хто прагне навчитись застосовувати технічні навички для творчості, починаючи від відеоігор до художніх інсталяцій для створення інтерактивної музики, а також для художників, які хотіли б використовувати програмування в їх художніх практиках.

Тепер навчатися за цими навчальними курсами Пенсільванського та Лондонського університетів можуть безкоштовно всі українські студенти та учні.

Протягом місяця буде створено Coursera Learning Hub в BIONIC University на базі НУ "Києво-Могилянська академія", що надасть можливість слухачам зазначених курсів періодично зустрічатись з відповідними професійними кураторами для занять в сучасно облаштованій аудиторії.

Сайт BIONIC University - http://bionic-university.com/

Група у Facebook - https://www.facebook.com/BionicUniversity

Проект COURSERA охоплює близько 6,5 мільйонів зареєстрованих студентів по всьому світу та містить 626 курсів від 108 провідних університетів, таких як Принстонський, Стенфордський, Колумбійський, Пенсільванський та Единбургський університети, Університет Джонса Хопкінса, Каліфорнійський технологічний інститут, Університет Торонто та інші. Перевага цього проекту полягає в тому, що пропонуються не окремі лекції, а повноцінні курси, тести та підсумкові екзамени. Навчання безкоштовне.

Освіта.ua
18.03.2014