На Coursera стартував курс з українським перекладом

Популярна освітня online-платформа Coursera запускає курс з українським перекладом

На Coursera стартував курс з українським перекладом

У понеділок, 7 жовтня, міжнародна освітня online-платформа Coursera вперше запустила навчальний курс «Модельне мислення» (Model Thinking) з українськими субтитрами.

Переклад та підготовка курсу були забезпечені Фондом Віктора Пінчука в рамках глобального партнерства з освітньою онлайн-платформою. Першим для перекладу українською мовою було обрано один з трьох найпопулярніших на Coursera курсів, який, за статистичними даними, при кожному новому запуску збирає більше 100 000 слухачів.

Курс викладається професором Скоттом І. Пейджем (Scott E. Page) з Мічиганського університету (University of Michigan). Цикл лекцій «Модельне мислення» розповідає про те, як застосовувати в різних сферах життя і бізнесу математичні моделі, що допомагають приймати більш результативні рішення та вибирати найбільш ефективні стратегії.

Крім української, курс також перекладений на китайську мову. Всі бажаючі можуть безкоштовно стати слухачами курсу, що триватиме 10 тижнів, а також отримати більш докладну інформацію за посиланням: https://www.coursera.org/course/modelthinking.

Фонд Віктора Пінчука став глобальним партнером Coursera в травні 2013 року в рамках довгострокової мети освітньої платформи зробити всі наявні курси доступними для міжнародної спільноти. Крім Фонду Пінчука, Coursera встановила партнерські відносини з кращими організаціями з різних країн світу для перекладу лекційних курсів з різних дисциплін, щоб забезпечити до них безкоштовний доступ. Серед таких організацій провідні агентства з перекладів, філантропічні організації, оператори мобільного зв'язку, некомерційні структури, корпорації та університети.

Освіта.ua
08.10.2013