Навіщо вашому бізнесу потрібен власний сайт на Wordpress
PR

Бізнес-сайт є надзвичайно корисним інструментом для досягнення комерційного успіху

Навіщо вашому бізнесу потрібен власний сайт на Wordpress

У сучасному бізнес-середовищі люди постійно використовують Інтернет, щоб знаходити будь-яку інформацію, яка їх цікавить: від звичайних новин до товарів широкого вжитку. Якщо ви тільки починаєте будувати свій бізнес, вам обов’язково потрібен власний сайт. В іншому випадку вас просто не зможуть знайти тисячі потенційних клієнтів. Які б якісні послуги чи товари ви не надавали, в сучасних умовах бути присутнім онлайн дуже важливо для будь-якого бізнесу, особливо нового. У цій статті ми розповімо про те, чому власний веб-сайт є необхідною складовою вашого майбутнього бізнесу та чому Wordpress підійде для цього якнайкраще.

Навіщо вашому бізнесу потрібен власний сайт на Wordpress

Керування власним бізнесом – доволі складний процес, який потребує якісної маркетингової стратегії.  При цьому необхідно приділяти велику увагу усім питанням і дрібницям. Для будь-якого бізнесу важливо забезпечити онлайн-присутність, і однією з найбільш серйозних можливостей для цього є веб-сайт. Бізнес-сайт є надзвичайно корисним інструментом для досягнення комерційного успіху. Він дозволить вам вигідно представити свою нову компанію чи спільноту професіоналів широкому загалу людей, щоб вони могли дізнатись які послуги та товари ви пропонуєте. З допомогою веб-сайту ви також зможете збирати необхідну інформацію про потенційних клієнтів, організувати для них розсилку, проводити рекламні кампанії та власні онлайн (вебінари) та оффлайн (семінари та конференції) події тощо.

Сайт працює цілодобово, тому ви зможете постійно інформувати своїх клієнтів про зміни або новини вашої компанії. Ви також зможете відповідати на будь-які питання, що в них виникатимуть. А якщо залучити цілеспрямовану та віддану команду, яка вам у цьому допомагатиме, вам обов’язково вдасться досягнути великого успіху.

Переваги Wordpress сайту

Wordpress – оптимальна та найбільш популярна на даний момент система керування вмістом, яка здатна задовольнити вимоги будь-яких клієнтів щодо майбутнього сайту.  Обираючи Wordpress, ви, в першу чергу, обираєте якісний та простий сайт, для роботи з яким необов’язково володіти навичками програмування.

Wordpress шаблони (теми). За допомогою Wordpress ви зможете досить швидко створити сайт для будь-яких завдань: бізнес, освіта, портфоліо, електронна комерція тощо. Великим помічником для вас у цьому сенсі слугуватимуть Wordpress шаблоны. Це, в сутності, готові веб-сайти, які дозволяють вам за лічені хвилини налаштувати та отримати власний бізнес-сайт без додаткових витрат та часу. На відміну від багатьох інших платформ, створення сайту на Wordpress – дійсно приємний та швидкий процес, який дозволяє вам зекономити велику купу ресурсів. До того ж, купуючи преміум шаблон на Wordpress, ви зазвичай отримуєте підтримку від його розробника на 6-12 місяців.

Wordpress плагіни. Цей процес також дозволяють пришвидшити плагіни – спеціальні інтегровані програми, що надають важливі функції для вашого бізнесу. Наприклад, щоб побудувати власні сторінки, не торкаючись коду, можна використовувати будівник, який дозволяє вам власноруч розташувати елементи свого сайту у потрібному для вас місці. Є також власний пагін Wordpress WooCommerce, який зацікавить тих, хто хоче організувати власний інтернет-магазин. Також є велика кількість плагінів та розширень для оптимізації роботи сайту, SEO, залучення трафіку на сайт, додавання контактних форм, інтегрування соціальних мереж, слайдерів та різних ефектів, які зроблять ваш сайт красивішим. До речі, дуже багато плагінів розповсюджується безкоштовно.

Чуйний дизайн (Responsive Design). Сайти, що мають чуйний дизайн, адаптуються під різні розміри екранів. Беручи до уваги широке використання мобільних пристроїв (а частка їх використання з кожним роком росте), чуйний дизайн має бути однієї із найперших вимог, які висувають ті, хто хоче створити успішний бізнес-сайт. Усі шаблони, що працюють на Wordpress, мають чуйний дизайн, тому обравши саме цю платформу, ви зможете зробити так, щоб ваш сайт був гарно побудований і виглядав зручно для усіх користувачів.

Спільнота Wordpress. Над розробкою та постійним розвитком Wordpress працює не тільки команда програмістів, яка отримує за це гроші. Wordpress відрізняється від більшості інших платформ саме великою купою відданих своїй справі професіоналів-волонтерів, які постійно працюють над її покращенням. До того ж, члени цієї спільноти постійно діляться своїми ідеями на офіційному форумі, на якому ви зможете знайти відповідь на будь-яке своє питання, яке може виникнути у вас під час роботи з Вордпрес.

Економія часу та грошей. Як вже було згадано вище, Wordpress дозволяє створити сайт дуже просто та швидко. Це реалізується здебільшого за рахунок підтримки функції імпорту шаблону в один клік. Wordpress теми коштують не більше 100 доларів, що значно нижче у порівнянні з тим, якби ви замовляли розробку веб-сайту у веб-дизайнера чи веб-дизайнерської агенції.

Декілька прикладів шаблонів Wordpress

В Інтернеті є чимало майданчиків та сайтів розробників, на яких можна знайти та придбати шаблони Wordpress. Варто також підкреслити надзвичайно широкий вибір таких шаблонів. З якою б метою ви не створювали сайт для власного бізнесу, ви завжди зможете обрати саме те, що вам потрібно. Як приклад, розповімо про дві зручні та корисні Wordpress теми.

Avada – універсальний чуйний Wordpress шаблон

Avada – це одна з найбільш популярних тем на Wordpress, над вдосконаленням якої постійно працюють її розробники, випускаючи нові оновлення. В цьому шаблоні є величезна кількість інтуїтивних опцій, з допомогою яким ви зможете гнучко налаштувати та створити унікальний дизайн для свого бізнес-сайту. Шаблон підтримує багато готових макетів для різних сфер діяльності та застосувань: професійна фотографія, інтернет-магазин, тренажерна зала, форум, кав’ярня, готель, хостингова компанія, юридична фірма, архітектурна компанія, мобільний додаток тощо. Шаблон підтримує можливість додавання календарю подій та контактних форм. В останній версії з’явилась можливість додати мінімалістичну шапку з випадаючим меню, а також функція пошуку на сайті.

Education WP – освітній шаблон Wordpress

Шаблон Education WP був розроблений для створення освітнього порталу, організації системи керування навчанням, навчального центру, продажу онлайн-курсів та створення сайту будь-якого навчального закладу. Він має надзвичайно зручний користувацький інтерфейс та повноцінні можливості для онлайн-навчання. На вибір користувача є дев’ять готових демо-макетів. Також ви отримаєте безліч функцій для організації навчання, створення тестових завдань, оформлення сертифікатів та колекцій курсів. Шаблон підтримує дуже зручну функцію пошуку курсів та будь-якого іншого контенту на вашому сайті. За допомогою цього шаблону ви зможете створити дуже якісний та потужний освітній ресурс на зразок Coursera або Udemy.

Наостанок

Власний сайт – запорука довготривалого успіху, яка дозволить вам постійно розвиватись та розширювати коло клієнтів. Обираючи Вордпрес, ви отримуєте повноцінний доступ до свого сайту, яким ви зможете керувати на налаштовувати так, як вам потрібно. Wordpress шаблони надають чудові можливості, і якщо їх розважливо використовувати та робити все згідно з обраною стратегією, ви зможете отримати навіть більше переваг, ніж ви очікували. Бажаємо вам успіху у вашій майбутній справі!

Освіта.ua
15.01.2008