Страхова компанія «ВУСО» в Україні
PR

Турбота про клієнта та високій рівень обслуговування  є запорукою успіху страхової компанії   

Страхова компанія «ВУСО» в Україні

Історія створення та місія компанії

На українському ринку страхова компанія «Вусо» працює з 24 вересня 2001 року. Спеціалізуючись на автострахуванні, на обов’язковому страхуванні авто (автоцивілка), добровільному страхуванні (КАСКО), страхова компанія «Вусо» надає страхові послуги у сфері ризикового страхування.

Місія компанії полягає у високому рівні страхового обслуговування, який перевищує очікування клієнтів. У турботі про клієнта страхова компанія «ВУСО» вбачає запоруку успіху. На офіційному сайті страховика www.vuso.ua/ua/ налагоджено зв'язок з клієнтом, для з’ясування питань можна замовити зворотній дзвінок.

Послуги

У зв’язку з кількістю ДТП, що має динаміку до зростання, неухильно зростає попит на автострахування. Страхова компанія «ВУСО» пропонує наступні види страхування автотранспорту: Каско, ОСЦПВ, страхування водія й пасажирів від нещасного випадку, ДМС при ДТП.

Туристичне страхування, а саме компенсаційне та сервісне, страхування виїжджаючих за кордон за програмами  А, В, С.

Страхування «Зелена карта» – міжнародний договір страхування, що охоплює більш, ніж 40 країн світу, особливістю якого є те, що вона покриває збитки, яких було завдано з вини застрахованої особи.

Страхова компанія «ВУСО» пропонує програму майнового страхування. Ця послуга поширена як серед населення, так і серед суб’єктів господарювання: підприємств, організацій, установ, фізичних осіб-підприємців.

Страхування від нещасного випадку, яке передбачає надання людині необхідної фінансової підтримки у скрутний час.

Добровільне медичне страхування (ДМС). Поліс медичного страхування дозволяє громадянам отримати медичну допомогу при нещасному випадку та фінансує медичні та профілактичні процедури згідно умов договору, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті www.vuso.ua/ua/.

Страхова компанія ВУСО розробила систему страхування фінансових ризиків.

«Доктор Junior» – страхування дітей віком від 2 до 7 років передбачає отримання грошової  компенсації при різних травмах і захворюваннях дитини.

Причини віддати перевагу роботі в Інтернеті з нашою компанією

Страхова компанія «ВУСО» орієнтована на клієнта, на оперативне надання якісних послуг, виходячи з конкретних умов та обставин, на позитивне вирішення проблем.

Страхова компанія «ВУСО» – інноваційна компанія. Користуючись послугами сайту www.vuso.ua/ua/, при замовленні страхового поліса через Інтернет, ви отримаєте низку переваг.

Страхова компанія «ВУСО» йде в ногу з часом, активно готується до законодавчого утвердження електронного страхового поліса, за яким страхування займатиме лише 5 хвилин клієнта.

Освіта.ua
03.01.2008