Як стати архітектором
PR

Архітектор - це одна з ключових постатей у будівництві житлових і нежитлових будинків

Як стати архітектором

Як стати архітектором?

Архітектор - це одна з ключових постатей у будівництві житлових і нежитлових будинків. Саме від нього та добросовісних будівельників залежить якість та довговічність споруди. Професія архітектора - це те, що вам потрібно, якщо хочете розвивати своє  глибоке відчуття прекрасного та поєднати його з грунтовними знаннями в області будівництва.

Чим займаються архітектори?

Основною сферою діяльності архітекторів є проектування споруд. З допомогою поєднання логіки та мистецького підходу представники цієї професії створюють не просто придатні для життя чи побуту споруди, а справжні шедеври, котрі ще й гармонійно доповнюють навколишнє середовище.

Архітектори займаються не лише проектуванням будівель. Коло їх діяльності досить широке і кожен охочий зможе підібрати для себе сферу до душі. Архітектор проектує сади та парки, цілі житлові райони, автомагістралі та промислові об’єкти (заводи, аеропорти, морські порти та ін.).

Найбільш творчою та надзвичайно цікавою галуззю в архітектурі є проектування житлових будинків. Цей процес хоч і доволі кропіткий та складний, проте дозволяє фантазії розгулятись на повну. Архітектор створює комфортний та стильний проект  житлового будинку, який буде повністю відповідати усім побажанням замовника та вимогам законодавства. Більш детально ознайомитись з роботами архітекторів ви зможете  за адресою: проекти будинків. Тут ви знайдете приклади планування заміських котеджів, цікаві та пізнавальні статті та багато іншого матеріалу.

Де можна вивчитись на архітектора?

Сьогодні в Україні є багато хороших вузів, які пропонують якісний та багатогранний підхід до вивчення архітектурної справи. Одним з найкращих вважається Київський національний університет будівництва та архітектури. Цей вуз пропонує абітурієнтам широкий вибір професій, пов’язаних і з будівельною, і з архітектурною справою. За час свого існування (понад 75 років) КНУБА випустив більше 65000 інженерів та архітекторів. Кращі випускники університету працюють у 75 країнах світу, багато з них мають свої власні архітектурні бюро чи проектно-дизайнерські майстерні. 

“Львівська Політехніка” - класичний вуз для бажаючих здобути вузькопрофільні та грунтовні знання. Університет працює з 1844 року, а це означає більш ніж 150-літній досвід та постійне вдосконалення навчальної системи. Варто зазначити, що “Львівська політехніка” успішно співпрацює з кількома десятками країн і щороку відправляє студентів для обміну досвідом за кордон.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури - ще один хороший приклад якісної архітектурної освіти в Україні. Великий вибір спеціальностей дозволяє обрати саме те, що найбільше припало до душі і відповідає талантам. У цьому вузі добре налагоджена міжнародна співпраця, котра розкриває широкі можливості для кращих студентів. Фахівці академії працюють у провідних організаціях України.

Серед великої кількості вишів варто відзначити також Харківський національний університет будівництва та архітектури, Запорізька державна інженерна академія і, звичайно, місцеві вузи, які теж можуть допомогти вам здобути  знання в архітектурній справі.

Професія архітектора - це складна, захоплююча і надзвичайно творча робота. Якщо ви вирішили стати хорошим архітектором з великою кількістю задоволених замовників та бездоганною репутацією, будьте готові до багаторічної кропіткої праці та постійного самовдосконалення.

Освіта.ua
12.02.2008