Навчання за фахом «Комп'ютерні науки»
PR

Випускники спеціальності «Комп'ютерні науки» завжди будуть мати попит на ринку праці

Навчання за фахом «Комп'ютерні науки»

Сучасне життя без «розумних машин» уявити досить складно. Завдяки інформаційним технологіям краще розвивається наука, стає більш функціональною техніка, бізнес ведеться з нижчими витратами і більшим охопленням потенційних клієнтів. Саме тому випускники спеціальності «Комп'ютерні науки» завжди будуть мати попит на ринку праці. З часом потреба на таких спеціалістів тільки зростатиме.

Які галузі знань охоплюють навчальні програми зазначеного типу?

Навчальний процес організований так, щоб студенти отримали базові знання за фахом, мали змогу вибрати цікаву роботу в майбутньому. Розглядаються:

  • Програмне забезпечення.
  • Системи: комп'ютерного сприйняття, автоматизованого управління, телекомунікаційні.
  • Інтелектуальні системи прийняття рішень.
  • Мережеві технології.
  • Електроніка та робототехніка.
  • Математичні науки, алгоритми.
  • Бази даних і знань.

Що потрібно для якісного навчання?

По-перше, - це маюсть бути кадри високої кваліфікації, які, у свою чергу, використовують ефективні методики викладання. Обов'язковою умовою є наявність декількох класів із сучасними моделями ПК, локальна мережа. По – друге, для підвищення ефективності отримання знань необхідними також є вільний доступ в інтернет, електронна бібліотека.

Специфіка

Робота за фахом передбачає створення нових алгоритмів передачі та зберігання інформації, отримання додаткових знань про неї. Для того, щоб розробленими програмами могли скористатися якомога більше людей, продукт потрібно стандартизувати. Слід знати, що безперебійна робота пристроїв потребує постійної підтримки, гарантувати яку можуть тільки професіонали.

Де зможуть працювати випускники?

Насамперед, це може бути сфера управлінської діяльності, що припускає керівництво командами програмістів, ІТ-відділами підприємств,проектування і створення інформаційних систем. Також,в пріоритеті буде наукова робота, що включає дослідження, в тому числі, що ставлять завдання пошуку нових способів застосування ІТ. Важливий напрямок – це розвиток і поліпшення існуючих систем, захист даних.

Із задоволенням приймуть випускників спеціальності «Комп'ютерні Науки» організації, що працюють з програмним забезпеченням, інтернет-провайдери, оператори мобільного зв'язку. Первинні посади - адміністратор баз даних, системний адміністратор, інженер-програміст.

Освіта.ua
18.01.2008