Аспірантуру замінить докторська програма, - міністр

Докторська програма окрім наукових досліджень, передбачатиме активний навчальний процес

Аспірантуру замінить докторська програма, - міністр

Закон "Про вищу освіту" регламентує створення третього циклу освіти. Про це під час відвідання Чернігівського національного технологічного університету повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

За словами міністра, новий закон "Про вищу освіту", імплементація якого сьогодні триває, регламентує створення третього циклу освіти, який має прийти на заміну теперішній аспірантурі.

Він повідомив, що це буде сучасна докторська програма - 4-річна програма, яка окрім наукових досліджень, передбачатиме активний навчальний процес.

Як повідомив Сергій Квіт, Міністр освіти і науки, велике значення в запровадженні третього циклу освіти має інтернаціоналізація цілої системи.

"Треба збільшувати міжнародний компонент, поглиблювати знання англійської мови, адже йти в науку без цього неможливо", - зазначив міністр освіти і науки.

Освіта.ua
27.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TUG
Опять все попутали - ьони там что, плохо читают по-английски! Secondary school-это старшие классы средней школы, А третий уровень - это , согласно международной конвенции ЮНЕСКО 2012(которую, кстати подписала Украина) это все образование требующее как базу полную среднюю школу. Опять неправиль перевелт нукеры - как в свое время Степку по Болонский процесс! Да когда закончится эта отсебятина и передергивание. Одно слово - недоучки..., а берутся реформировать под Европу нашу замученную освиту! Ну-ну - Вам нужно много удачи ребята.
Ще один викладач того ж внз
Підтримую. "Бла-бла-бла". Навіть зустріч не можуть вчасно організувати. З його слів наша надія тільки на закордонне стажування. За які кошти та як воно буде здійснюватися - відповідей нема.
Викаладач
Прослухавши міністра від початку до кінця з відповідями на запитання із залу, можна стверджувати, що окрім "бла-бла-бла" нічого конкретного чи дійсно корисного не почув. Практично всі, виходячі після зустрічі, казали: "Вони живуть в іншій реальності. І головна мета їхньої реальності - знищення освіти в Україні". Сумно