Вартість вищої освіти

Загальне зростання цін у вересні цього року на 0,8% викликано у тому числі і значним зростанням цін на освіту

Вартість вищої освіти зросла майже на 17 відсотків

Такі дані повідомив міністр економіки України Богдан Данилишин.

Загальне зростання цін у вересні на 0,8% порівняно з серпнем є нижчим, ніж у вересні 2006-2008 років, і викликане в основному зростанням цін на послуги освіти і здорожчанням імпорту через девальваційні тенденції на валютному ринку, вважає міністр економіки України Богдан Данилишин.

Зокрема, міністр економіки зазначає, що вартість послуг у закладах вищої освіти зросла на 16,9%, а у закладах середньої освіти - на 12,8%.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів постановив, що підвищення плати за послуги в системі вищої освіти не може перевищувати офіційно встановлений рівень інфляції за попередній рік.

КОМЕНТАРІ
Багато символів. Скоротіть на
Залишилось символів 1000
Заповніть форму, або
Заповніть форму або