Участь у вступній кампанії вже взяли 257 тисяч вступників

Станом на 9 липня у ВНЗ України зареєстровано 742 тис. заяв від 257 600 абітурієнтів

Участь у вступній кампанії вже взяли 257 тисяч вступників

Більшість абітурієнтів поки довіряє традиційній формі подання заяв про вступ. У паперовій формі зареєстровано 523 400 заяв. За допомогою системи електронного вступу вищі навчальні заклади зареєстрували 219 тисяч заяв.

Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації отримали 613 500 заяв, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації – 128 900.

За кількістю поданих заяв лідирують три столичні університети: Київський національний університет ім. Шевченка, Національний авіаційний університет та НТУУ "Київський політехнічний інститут".

Також популярністю серед абітурієнтів користуються Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет "Львівська політехніка", Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Харківський національний університет ім. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. Гетьмана, Дніпропетровський національний університет ім. Гончара, а також Київський національний торговельно-економічний університет.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня. Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується 20 липня.

Освіта.ua
09.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
даша
помогите пожалуйста,подала документы на вечерку в нгу филология и не могу понять как смотреть на вступ.инфо конкурс среди вечерников.там же только есть разделы дневного и заочного обучения
Сом
Так что, самая жара прошла уже получается?
Віталька
А до якого ВУЗу в цьому році більше всього красивих тьолочек поступає?
Perfect
Для Віталька: а ты что по коровам специалист? Иди на зооферму - там их предостаточно
Анна
класс!!!!!! )))))))))))))))))))))))
Андрій
Прівєт! Йди на філолгію, там майже одні тьолочки. Я от туди заяву накатав.
Коментувати
Dima De
А скільки всього абітурієнтів у цьому році?
рпг
Для Dima De: 322 тис.
Олена
315 тис.
irra
это выпускников этого года, а сколько будет выпускнико предыущих -неизвестно, наверное, в целом около 350 тыс наберется, думаю
Коментувати