Що робити якщо ви «не добрали» балів на ЗНО

В Університеті «Україна» консультують тих, хто отримав недостатньо балів на зовнішньому незалежному тестуванні

Що робити якщо ви «не добрали» балів на ЗНО

Багатьох абітурієнтів хвилює запитання, куди йти, якщо не набрав необхідний мінімум на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Зовнішнє тестування, як і будь-який іспит, не завжди відображає реальні знання випускника і, тим більше, не може бути останнім аргументом у виборі свого майбутнього. Саме тому сучасна система вступу до вузу - дуже гнучка і дає можливість вступити на бажану спеціальність навіть тим, хто «не добрав» балів на ЗНО.

По-перше, за рішенням приймальної комісії вищого навчального закладу вас можуть допустити до участі в конкурсі, якщо ви набрали з одного з непрофільних конкурсних предметів менше 124 балів, але тільки в тому випадку, якщо у вас не менше 170 балів з профільної дисципліни. По-друге, маючи два сертифікати з балом вище 124-х, можна подати документи до коледжу або технікуму.

Про те, яку спеціальність обрати і де можна вчитися у випадку «недобору балів» на ЗНО, із задоволенням розкажуть усім бажаючим в приймальній комісії Університету «Україна». Тут, в комфортабельному затишному приміщенні, уважні фахівці допоможуть вам розібратися з непростим питанням вибору свого майбутнього. Звертайтесь і не впадайте у відчай.

Адреса приймальної комісії Університету «Україна»:
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 (м. Житомирська)
http://vmurol.com.ua
office@vmurol.com.ua
(044) 409-27-62
(044) 424-70-08

Освіта.ua
03.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Не набрала прохідний бал з укр.мови. Але здавала 4 предмети з яких пройшла. В які Києвські університети можуть взять на готельно-ресторанний і туристичний бізнес? Допоможіть
Галина
Для Марина: Ви дивитесь статтю за 2013 рік. Вона давно неактуальна, змінилось законодавство та система виставлення балів. Жоден український виш (в тому числі коледж) Вас не візьме. Укр. Мова є обов’язковим предметом для вступу на будь-яку спеціальність. Ви можете вступити до ПТУ (наприклад на кухаря, офіціанта, бармена якщо вас цікарить ресторанний бізнес) або просто просто піти працювати
Влад
Один не здала, а 4 пройшла?? 5 зно здавала?
Іван
Йдіть в МАУП. Туди беруть без ЗНО.
Коментувати
kata
Весь час вважала, що ЗНО для розумних, але малозабеспечиних дітей (батьки яких не можуть оплатити навчання) дає шанс на отримання вищої освіти. А сьогодні думаю, що це не так. Під час ЗНО однокласники наугад ставили позначки і понабирали 130-150 балів. У ВУЗ приймають дітей, які набрали 400 балів але мають пільги. То виникає питання - навіщо вчитися? Навчися вгадувати, отримай різного виду довідки , той будеш вчитися. А далі як буде???
вика
Для kata: Навчися вгадувати - это и есть знания. Без знаний, ты никак не наугадываешь хороший результат. И даже если у тебя есть льготы, но нет достаточного колличества баллов то и документы не приймут. Так что не нужно здесь агитировать будущих абитуриентов ничего не учить.
Коментувати
я
Не набрав 124 бали - значить баран. І нема чого у вуз пхатися.
Лука
Лучше бы я физику учила больше, и математику, чем укр. мову, особенно литературу, нафиг она мне нужна в Одессе
Андрей
Я с вами согласен Лука. Знать язык и культуру своего народа, конечно же, важно я этого не отрицаю. Но, на мой взгляд, это не должно влиять на возможность поступления, на специальность, к которой данный предмет не имеет никакого отношения. Система поступления в вузы должна выявлять и подготавливать людей, которые более способны к тем или иным специальностям. Если можно было бы, уделять больше времени изучению профильных дисциплин (тех, которые будут необходимы в профессии), если бы на поступление влияли только они, то в наших вузах учились бы люди, которые в будущем могли бы достичь больших успехов (в своих профессиях). Сейчас же те, кто могли бы стать более квалифицированными специалистами уступают свои места людям, которые лучше знают украинский.
вика
Высшее образование предполагает собой обучение всесторонне развитых людей. По вашей лигике - Зачем учителю начальных классов в институте изучать высшую математику, философию и т.д. Не задумывались? А достичь успеха в определенной професии можно и обучаясь в ПТУ
Коментувати