Більшість ВНЗ компетентно працюють з електронною базою

У Міносвіти обговорили питання роботи приймальних комісій вищих навчальних закладів з Єдиною державною електронною базою з питань освіти, яка використовуватиметься під час вступної кампанії

Більшість ВНЗ компетентно працюють з електронною базою

15 травня відбулася виробнича нарада з керівниками вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації щодо функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

У нараді взяли участь представники державного підприємства "Інфоресурс", представники та адміністратори ЄДЕБО вітчизняних вищих навчальних закладів.

Як зазначив заступник міністра Євген Суліма, незабаром початок чергової вступної кампанії, а результати минулих років дають можливість оцінити ситуацію на сьогодні.

"За допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти у 2011 році приймальними комісіями вищих навчальних закладів було зареєстровано майже 400 тисяч заяв від 150 тисяч вступників, що становило близько половини від усіх поданих заяв", - повідомив Суліма.

"У 2012 році на програму молодшого спеціаліста в Єдиній державній електронній базі з питань освіти було зареєстровано 315 834 заяви, на програму бакалавра 1 319 673 заяви, на програму спеціаліста 275 966 заяв, на програму магістра 126 924 заяви. Всього ж за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями було зареєстровано майже 2 млн. 40 тис. заяв вступників", - поінформував Євген Суліма.

Окрім того, перший заступник міністра наголосив, що абсолютна більшість вищих навчальних закладів працює з ЄДЕБО компетентно і професійно.

Під час наради обговорено низку актуальних питань щодо роботи вищих навчальних закладів в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Представники ВНЗ висловили свої зауваження та пропозиції щодо покращення роботи приймальних комісій і ЄДЕБО.

Як відомо, під час вступної кампанії у 2013 році, абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі за допомогою системи Електронний вступ.

Освіта.ua
16.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів