КНУКіМ вітає М.Поплавського з 20-річчям ректорської діяльності

Завдяки Михайлу Поплавському Київський національний університет культури і мистецтв став потужною освітньою корпорацією

КНУКіМ вітає М.Поплавського з 20-річчям ректорської діяльності

22 квітня 2013 року студенти та науково-педагогічний склад Київського національного університету культури і мистецтв яскраво привітали ректора, професора Михайла Поплавського з 20-річчям перебування на посаді очільника навчального закладу.

Завдяки його професійному менеджменту Київський державний інститут ім. О.Є. Корнійчука, в якому було лише 2 факультети: культурно-освітній та бібліотечний, і навчалося всього 850 студентів, сьогодні став потужною освітньою корпорацією – Київським національним університетом культури і мистецтв.Сьогодні університет навчає понад 15 тисяч студентів, має 18 філій по всій Україні і здійснює підготовку фахівців за 30-ма престижними напрямами та спеціальностями.Тож щиро вітаємо Михайла Михайловича Поплавського з ювілейною – 20-ою річницею ректорства.Нехай Ваша повсякденна нелегка праця на відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї та відкриття. Бажаємо, щоб Вас і надалі супроводжували творче натхнення, наснага, оптимізм та віра у велике майбутнє України.Студенти та науково-педагогічний склад Київського національного університету культури і мистецтв.

Освіта.ua
23.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
семен
і як то чоловік може бути 29 років ректором? (ще декілька років суміщаючи посаду з депутатством)? Де таке бачене у Європах? Це ганебна практика. Колись він признався, що в іспит в школі з фізики здав за десяток яєць, а в інститут поступив, шантажуючи приймальну комісію своє партійністю. Але народ тішиться!
Maxim Shpakovenko
Для семен: А ви читати умієте? Він 20 років ректор! Хоча я впевнений, що і 29 років також буде. Таким людям, як Поплавський саме місце на таких посадах. І не важливо, як він поступав, чи здавав екзамени, головне те, чим він займається зараз. І результат очевидний. Народ тішиться, тому що радіє, що залишилися такі добрі та чесні люди, як Поплавський!
йорш
Семен, ти прям таки святий угодник) в тебе з юмором туговастенько занадто) Поплавский до речі 20 років на посаді ректора, попадай на клавіатуру пальцями. чи лапою.. чим ти там кляцаєш. Повчитись деяким потрібно як потрібно порядки наводить. Поплавський справжній господар! Університет ним пишається і люблять !
Коментувати
Ольга Ильницкая
Ага, а всі роботодавці в своїх оголошеннях про вакансії прросять випускників цього університету не турбувати їх. Випадок? Аж ніяк. Так зараз побудована вся вища освіта в Україні6 приватна дупа набирає дітей на навчання, дере з них позахмарні гроші, обіцяє такі спреціальності, що аж в головіпаморочиться від передчуття карколомної кар"єри... а насправді всі екзамени і заліки проплачуються, на лекціях дівоньки відсутні, заробляють хто де, включаючи найдавніші професії. А потім звідти виходить ДИПЛОМОВАНИЙ СПЕЦІАЛІСТ. Ото тільки й залишилися ті, що за Союзу вчилися.
Ксюша
Для Ольга Ильницкая:
Марк
Для Ольга Ильницкая: А мені цікаво звідки у вас така інформація? всі знають, що в університеті культури ніхто не бере хабарів, бо це суворо карається. Рівень освіти в даному ВНЗ дуже високий, тому що працюють найкращі викладачі. А випускники як раз працюють у великих корпораціях. Зайдіть в будь-яку компанію, і там буде як мінімум один випускник КНУКіМа. І роботодавці задоволені їх роботою. І покажіть мені, хоч одне резюме, де написано, щоб випускники не турбували. В свою чергу скажи, що ви розпускаєте бездарні чутки!
Коля
в яких оголошеннях??Ви про, що люба?Звідки у вас таке бачення про університет? Університет Культури користується популярністю, кожного року конкурс все більше і більше, щоб вступити до нього! де ви бачили скільки філій? Щодо хабарів, то ви марите! Тут найдавніших професій немає.
Коментувати