Університет "Україна" запрошує на День відкритих дверей

Відвідай Дні відкритих дверей та отримай додаткову знижку на оплату за навчання в університеті "Україна"

Університет "Україна" запрошує на День відкритих дверей

День відкритих дверей допомагає багатьом юнакам і дівчатам швидше визначитися із навчальним закладом, у якому вони отримуватимуть вищу освіту та майбутній фах. Останньої суботи кожного місяця цей захід відбувається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна".

На Днях відкритих дверей можна зануритися в атмосферу вищого навчального закладу. Гостям буде запропоновано оглядову екскурсію по нових корпусах університету (навчальні аудиторії, кабінети, спеціалізовані наукові лабораторії, бібліотека, видавничо-друкарський комплекс, комп’ютерні класи з доступом до електронної бібліотеки та мережі Internet, Україно-корейський Центр інформаційного доступу, медико-реабілітаційний центр, кав’ярня, приміщення аудіовідеостудії "Талан-студіо" тощо).

Перед потенційними абітурієнтами з презентаціями спеціальностей та деякими особливостями професій виступатимуть керівники і відповідальні працівники університетських навчально-виховних підрозділів.

В Університеті "Україна" підготовка фахівців здійснюється за 45 спеціальностями різних освітньо-кваліфікаційних рівнів ("молодший спеціаліст", "бакалавр", "спеціаліст", "магістр") на денній і заочній формах навчання. Є можливість навчатися на двох спеціальностях одночасно, отримати вищу освіту за скороченим терміном навчання та другу вищу освіту.

З метою надання допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності відповідно до потенційних можливостей юної особистості можна безкоштовно пройти програму професійної діагностики. Після тестування видаються результати з висновками та рекомендаціями фахівців-психологів.

Участь в інтерактивній "університетській каші" дозволить неформально поспілкуватись із представниками студентського самоврядування та виховних підрозділів стосовно різноманітних заходів студентського життя: про скаутську організацію, волонтерський рух, туристичні маршрути "Славетними містами України" та "Говерла", інтелектуальні конкурси, спортивні змагання, фестивалі творчості "Сяйво надій" та "Університетське літо" тощо.

Більш детальну інформацію про університетські заходи можна дізнатися на офіційному сайті http://www.vmurol.com.ua/ та в соціальній інтернет-мережі "Вконтакте".

У Приймальній комісії нададуть поради, додаткові консультації та вичерпні відповіді на запитання стосовно проходження ЗНО та умов вступу, а також рекламно-інформаційні матеріали про університет та конкретні спеціальності.

Тим, хто подає заяву на вступ у Дні відкритих дверей, надається додаткова знижка на оплату за навчання. Загалом в Університеті "Україна" діє унікальна система знижок, які можуть сягати 50% від річної вартості навчання. Серед них: при оплаті наперед, студентам із однієї родини чи випускникам одного навчального закладу; відмінникам; студентам, які займаються волонтерською або науковою роботою тощо.

Двері Університету "Україна" відкриті 27 квітня за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 23 (ст. м. "Житомирська"). Початок реєстрації о 10:30.

Освіта.ua
22.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів