У Києві відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти»

Протягом трьох днів освітяни та молодь зможуть відвідати Міжнародну освітню виставку «Сучасні заклади освіти – 2013»

У Києві відбудеться виставка «Сучасні заклади освіти»

З 28 лютого до 2 березня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013».

Виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.

На виставці будуть представлені навчальні заклади, наукові установи, методичні центри з усіх регіонів України. Також, до участі в освітньому форумі запрошені регіональні та місцеві органи управління освітою, відомі видавництва, підприємства та організації освітньої сфери.

Здобутки та тенденції освітнього європейського та світового простору продемонструють гості з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії та Сполучених Штатів.

Організатори виставки зазначають, що відвідувачі зможуть отримати корисну інформацію від представників університетів, академій, коледжів та шкіл.

Експозиції виставки ознайомлять студентів, учнів та їх батьків з умовами вступу до закладів освіти в 2013 році, з міжнародними освітніми програмами, допоможуть абітурієнтам здійснити свідомий вибір навчального закладу або обрати бажану освітню програму.

Також окремий блок виставки буде присвячено найбільшій в Україні експозиції освітнього обладнання під час ознайомлення з якою, педагоги, науковці, батьки, керівники та адміністратори закладів освіти зможуть отримати вичерпну інформацію про сучасні тренди у засобах навчання.

Участь в експозиції візьмуть виробники електронних пристроїв, інформаційних систем, навчальних комплексів, мультимедійних розробок, обладнання для лінгафонних та шкільних кабінетів тощо.

Виставка вже традиційно надасть професійний майданчик для обговорення та обміну досвідом освітянами з метою пошуку шляхів розвитку сучасної освіти. Упродовж трьох днів роботи виставки відбудеться більше сотні тематичних конференцій, семінарів, «круглих столів» та майстер-класів за участю експертів та педагогів, які презентують власний досвід удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій.

Також в оргкомітеті повідомили, що участь у науково-практичних конференціях зі стратегічних проблем розвитку національної системи освіти візьмуть провідні науковці НАПН і фахівці Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Для учнів та студентів буде проведений Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів «Україна–Європа–Світ–2013», в рамках якого відбудеться ХІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт–2013”, Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників.

Вперше на виставці відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus навчальні заклади удостоюються Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показником індекса Гірша у Scopus (h-індекс).

З детальною програмою роботи в рамках виставки можна ознайомитися в оргкомітеті або на офіційному сайті виставки: www.vsosvita.com.ua.

Виставка «Сучасні заклади освіти – 2013» запрошує керівників та працівників навчальних закладів, працівників органів управління освітою, студентів, учнів та їх батьків відвідати виставку у період з 28 лютого до 2 березня.

Виставка працює:
28 лютого 2013 р. – 10.00 – 18.00
1 березня 2013 р. – 10.00 – 18.00
2 березня 2013 р. – 10.00 – 16.00

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».


Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Оргкомітет: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89
.

Освіта.ua
22.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів