Ректори мають ставити уряду питання фінансування, - Балога

Народний депутат Віктор Балога заявив, що ректори, замість того, щоб піднімати перед урядом питання щодо фінансування, починають вигадувати всякі ноу-хау, від яких страждають студенти

Ректори мають ставити уряду питання фінансування, - Балога

"У бюджеті-2013 вищим навчальним закладам не додали 1,5 мільярда гривень. Тому не те, що на комуналку, - на зарплати і стипендії уже зараз не вистачає грошей", - зазначає депутат на своїй сторінці у Facebook.

"Ректори, замість того, щоб піднімати перед урядом питання щодо фінансування, починають вигадувати всякі ноу-хау, від яких страждають звичайно ж студенти. І, нажаль, попереду всіх у цьому "новаторстві" Ужгородський національний університет", - підкреслив Балога.

Він підкреслив, що відтепер студенту УжНУ щоб отримати стипендію треба не просто добре вчитися, а мати ще й «заслуги» перед громадськістю. "А тягнуть ці "заслуги" на стипендію, чи ні – вирішує спеціальна комісія. Ви знаєте, це мені чимось нагадує «товаріщєскій суд» при совку – коли одним виносили догани за прогул першотравневої демонстрації, а іншим давали грамоти і надбавки "за заслуги перед партією".

"Тому, керівництву УжНУ треба не самодіяльністю займатися, а піднімати питання перед центральною владою. Якщо воно боїться, або не знає як це робиться – ми йому допоможемо. Головне, щоб було щире бажання допомогти студентам", - зазначив народний депутат Віктор Балога.

Як відомо, цього тижня Микола Томенко заявив про початок кампанії зі зменшення кількості студентів, які отримують стипендії, шляхом підвищення навчальними закладами середнього бала успішності студентів.

У свою чергу у Міністерстві освіти повідомили, що не мають інформації про завищення вищими навчальними закладами середнього бала успішності студентів.

Освіта.ua
31.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів