В Університеті "КРОК" тривають Дні відкритих дверей

15 грудня Університет "КРОК" проводить День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. В рамках заходу учасники матимуть можливість пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування

В Університеті "КРОК" тривають Дні відкритих дверей

Столичний вищий навчальний заклад Університет "КРОК" запрошує старшокласників відвідати День відкритих дверей та пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування.

Університет надає освітні послуги з 1992 року. Його випускники отримують державні дипломи та ґрунтовні знання з психології, правознавства, економіки, менеджменту, маркетингу, комп’ютерних наук тощо.

В Університеті також проводиться навчання за низкою спеціалізованих програм, що надають можливість отримати додаткові компетенції в межах стандартних освітніх напрямів. Так, програма "КРОК-Ексклюзив" - це "Міжнародна економіка" з вивченням більшості дисциплін англійською, Україно-австрійська програма – це "Міжнародна економіка" з навчанням англійською та можливістю, крім українського державного диплома, отримати диплом австрійського університету, а програма "КРОК-Експерт" - це здобуття в межах напряму "Облік і аудит" додаткових компетенцій оцінювача.

Під час Дня відкритих дверей в університеті, майбутні абітурієнти зможуть детально ознайомитись з програмами навчання, дізнатись про умови навчання та вступу.

Також, старшокласники, які бажають визначитись зі своєю майбутньою кар’єрою або впевнитись у правильності вже обраного шляху, під час Дня відкритих дверей в Університеті "КРОК" зможуть пройти профорієнтаційне тестування за допомогою спеціальної програми та визначити свої вподобання і схильності до певних професійних сфер. Бажаючі пройти профорієнтаційне тестування мають попередньо зареєструватися.

Знайомство з університетом відбудеться 15 грудня у головній будівлі навчального закладу за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32 (поблизу станції метро "Берестейська"). Початок реєстрації – о 10.30. Захід розпочнеться об 11.00.

Докладнішу інформацію про проведення Дня відкритих дверей можна отримати за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07 або на сайті www.krok.edu.ua.

Освіта.ua
12.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів