Університет "Україна" продовжує програму для людей з особливими потребами

В Університеті "Україна" реалізується загальнодержавна програма відкритості й доступності вищої освіти для людей з особливими фізичними потребами

Університет "Україна" продовжує програму для людей з особливими потребами

Голова КМДА Олександр Попов здійснив робочий візит до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" з метою налагодження співпраці між освітнім закладом та міською владою.

Як відомо, саме КМДА у 1999 році виступила співзасновником навчального закладу, що реалізує міжнародний досвід інклюзивної освіти. Так, в університеті вже впродовж чотирнадцяти років реалізується загальнодержавна програма відкритості й доступності вищої освіти.

Відповідно до програми, щороку близько 50 місць для студентів з особливими потребами фінансується з міського бюджету Києва.

"В університеті створені умови не лише для повноцінного навчання молоді з особливими потребами, але й для їхньої повноцінної адаптації у суспільстві. Тут виховують фахівців високого рівня, зокрема, в галузі економіки, права, IT-технологій. Це дуже перспективні напрямки, особливо в контексті реалізації у столиці низки потужних інвестиційних проектів", – наголосив голова КМДА Олександр Попов.

Він також ознайомився із дипломними роботами студентів закладу. Особливо зацікався проектом благоустрою в’їздів до столиці, що розроблені студентами університету. Олександр Попов запропонував винести ці проекти на розгляд містобудівної ради та за умови схвалення архітекторів реалізувати їх у Києві.

Освіта.ua
12.12.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів