Міністр освіти стурбований політичними захопленнями студентів

Міністр освіти Дмитро Табачник агітував студентів Таврійського національного університету голосувати проти партії "Удар" та закликав їх дивитися не тільки на обгортку

Міністр освіти стурбований політичними захопленнями студентів

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на "Аргументы недели – Крым".

"Я знаю, що молоді властиво захоплюватися. Що багато хто мліє не від конкретних справ, а від яскравих слів. У нас є соціологія про те, як студенти Києва захоплені Ударом", - заявив Табачник.

"Коли захоплюємося, давайте читати не тільки гасла й дивитися не тільки на обгортку, а дивитися потрібно глибше", - сказав він.

"Не прийшов час Матіос, Наливайченка й інших, не хочу роняти кришталеву вазу надій молоді...УДАР однаково пройде в парламент, і ви побачите, яка кількість тушок і комерсантів звідти побіжить. І як вони будуть намагатися довести, що вони помилилися", - заявив Табачник.

При цьому він почав обіцяти студентам безплатний проїзд за студентським квітком та використання його як банківської картки. "І ми почнемо на нього надягати різні соціальні програми", - додав він.

При цьому після виступу Табачник зізнався, що перебував у Сімферополі не як агітатор, а як міністр.

Освіта.ua
24.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люся
Тримайтеся, студенти, Ви конкретна сила.
Кирило
Табачник, Табачник, такий Табачник...
Вчитель
А чому ви,пане міністре,не стурбовані тим,що в школах не вистачає підручників,навіть у продажу деяких підручників немає,наприклад 9 кл.Guten Tag Басай Видавництво Освіта???
Alexia
Для Вчитель: что там можно говорить про 9 класс,если я когда училась сделали 12-тилетнию программу а учились 11 программу и на протяжении этих годов всегда не хватало книг
Коментувати
тарас
Це лише я ненавиджу Табачника, чи є ще хтось? Скільки можна слухати брехню? Та він хоч що буде говорити, лиш би при владі лишитися. Будиночок - то свій треба утримувати. Дебіл, задовбав.
училка
Для тарас: Ему как "с гуся вода" наша ненависть. Его призвание не министр, а брехун!
oko
100%
Коментувати
sceptik
Интересно,для кого из студентов Табачник авторитетнее Кличка?
Alexia
Для sceptik: улыбнуло)
Коментувати
Mihail
Нещодавно стартував проект - соціальна мережа виборчого округу № 219. Це поки перша в Україні спроба кандидата по мажоритарному виборчому округу створити інтернет-платформу для комунікації зі своїми виборцями, може використовуватися і після виборів, як засіб громадського контролю за діяльністю депутата. Подробиці на okrug219.org.ua
VAKA
...Хтось його(міністра) в дитинстві багато разів "роняв"...Добре хоч пару істор.імен згадав. Ганьба!!!