Знайди спільну мову зі світом

Університет «Україна» запрошує відвідати курси іноземних мов та отримати освіту за спеціальністю «Переклад»

Знайди спільну мову зі світом

Сучасний етап розвитку всесвітнього комунікативного простору обумовлює необхідність володіти не менш ніж однією іноземною мовою та культурою.

В результаті відсутності таких знань втрачаються цікаві нагоди щодо виїзду за кордон на стажування, відпочинок, міжнародну конференцію тощо. Відсутня можливість оперативно скористатись іноземними джерелами інформації та поспілкуватися з іноземцями, що відвідують Україну.

Крім того, роботодавці потребують досвідчених фахівців із обов’язковими знаннями персонального комп’ютера та навичками спілкування іноземними мовами.

При Університеті «Україна» працює Лінгвістичний центр, де можна прослухати інтенсивні мовні курси з англійської (інтернаціональна мова, що застосовується в усіх сферах діяльності), німецької (мова банкірів, фінансистів, підприємців), французької (мова кохання, пісень та вишуканої кухні), іспанської (друга за популярністю мова у світі якою розмовляють більше 3 млрд людей), а також китайської та арабської мов.

На курсах можна отримати навички усного та писемного іншомовного спілкування. По їх завершенню за результатами тестування видається документ із зазначенням рівня володіння мовою за європейською системою.

Навчання триває від 3 до 9 місяців. Заняття проводяться за зручним графіком двічі на тиждень по 2-3 години за адресою: м. Київ, вул. Львівська 23 (метро Житомирська).

Вибір рівня складності від початкового до професійного здійснюється самостійно. Може бути введена індивідуальна форма навчання, дистанційна - за умови формування групи.

Вартість навчання на курсах щомісячно становить 380 грн із урахуванням вартості навчальних матеріалів, якими забезпечуються слухачі. На інтенсивних мовних курсах можуть навчатися не тільки студенти Університету «Україна», а й усі охочі.

За наявності бажаючих може бути організована літня мовна школа з носіями мов, які перебувають в Україні за відповідними програмами.

Аплікаційна форма учасника інтенсивних мовних курсів Лінгвістичного центру розміщена на сайті Університету «Україна» vmurol.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні міжнародної діяльності Університету «Україна»: м. Київ, вул. Хорива, 1-Г, каб. 27; тел. (044) 428-84-59, (063) 430-29-70; vmurolinter@i.ua, interukraina@gmail.com.

Крім того, в Університеті «Україна» можна отримати освіту за спеціальністю «Переклад» (англійська мова). Викладачі кафедри іноземної філології та перекладу навчають двомовному спілкуванню, застосовуванню різних моделей перекладу, адаптуванню тексту, аналізу особливостей мов.

Інститут філології та масових комунікацій Університету «Україна» готує фахівців зі знанням двох східних і англійської мов. Вивчаються такі східні мови: японська, китайська, арабська, турецька. В Університеті працюють провідні сходознавці України, доктори і кандидати наук, дипломовані викладачі з країн Сходу – етнічні носії східних мов.

З метою вдосконалення знань студентів із іноземної мови та отримання практичного досвіду в Університеті «Україна» створено «Бюро перекладів «FUTURE».

Вартість навчання є доступною і залежить від обраної спеціальності, ОКР та форми навчання. Діє унікальна система знижок для відмінників, активістів, науковців, при оплаті наперед і т. ін.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
14.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів