Освітня реформа зведена до побудови жорсткої вертикалі чиновницького правління, - Томенко

Віце-спікер констатував, що парламент так і не дочекався обіцяного Кабінетом Міністрів законопроекту про вищу освіту

Освітня реформа зведена до побудови жорсткої вертикалі чиновницького правління, - Томенко

Про це Микола Томенко заявив під час прес-конференції, на якій представники опозиції презентували освітні ініціативи, що передбачають нову концепцію розвитку національної освіти.

"Все, що стосувалося так званої реформи в системі освіти, влада звела до побудови жорсткої вертикалі правління у сфері освіти чиновниками профільного Міністерства, а гучно розрекламований законопроект про вищу освіту від Уряду Миколи Азарова Парламент так і не побачив", - зазначив Томенко.

Водночас, Томенко нагадав, що станом на 3 жовтня 2012 року такий закон не лише не ухвалено, а навіть не направлено до Верховної Ради України. Він також додав, що, "можливо, й добре, що не пройшов чиновницький варіант закону, яким хотіли жорстко підпорядкувати діяльність вишів".

"Натомість під час виборів і школярі, і вчителі, і студенти, і ректори стали не просто заручниками, а реальними учасниками виборчої кампанії, звісна річ на користь Партії регіонів", - наголосив Томенко.

Він зауважив, що школярі, очевидно без їхньої згоди і всупереч етичним принципам, на білбордах рекламують Партію регіонів, а вчителів записують у Партію регіонів. Томенко також підкреслив, що вчителям на місцях влада заборонила не те, що висловлюватися на користь опозиції, а й бути присутніми на зустрічах, які проводить опозиція.

Для прикладу Томенко розповів, що до нього звернулися викладачі одного з училищ м.Хмельницького, яке підпорядковане Міністерству освіти, та розповіли, що перед ними ставлять вимогу: або членство Партії регіонів, або неможливість викладати в даному навчальному закладі.

Освіта.ua
03.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Брехня!
Богдан
Томенко як завжди розказує байки. Колись а Батьківщині було кілька сотень членів та членкинь. Де вони тепер?