Знання мов необхідне для отримання знань у глобальному світі, - Яценюк

Арсеній Яценюк підкреслив, що знання мов дає можливість отримувати більше знань, але нині мовна політика в Україні зводиться до намагання знищити українську і фактично зробити домінантною російську

Знання мов необхідне для отримання знань у глобальному світі, - Яценюк

Про це він сказав під час зустрічі зі студентами Острозької академії. "Світ став глобальний, без будь-яких кордонів. Кордони - це тільки наші обмеження. У нас є два обмеження – це знання мов і візовий режим".

Яценюк зазначив, що важливим у подоланні цих обмежень є і знання мов, адже воно дає можливість отримувати набагато більше знань. Він підкреслив, що мовна політика в Україні нині зводиться до намагання знищити українську мову і фактично зробити домінантною російську.

"Я категорично виступаю проти цього, тому що вважаю, що нація і держава повинні базуватись на єдиній державній мові. Але при цьому ми повинні ставити питання про те, які мови ми ще вивчаємо", - зазначив він.

Яценюк підкреслив, що знання мов відкриє молодим українцям шлях до якіснішої вищої освіти. "П’ять вищих навчальних закладів розпочали систему дистанційного навчання. Це означає, що ви можете, перебуваючи в стінах свого навчального закладу чи навіть дома увімкнути комп’ютер і слухати найкращі лекції світу", - додав Яценюк.

Нагадаємо, міністр освіти Дмитро Табачник перебуваючи у Москві заявив, що в Києві катастрофічно не вистачає російських шкіл, зазначивши, що напередодні нинішнього навчального року конкурс серед першокласників у школах і гімназіях з російською мовою навчання становив 5-7 осіб на місце.

"Це, звичайно, проблема, і ми зі столичною мерією зобов'язані зробити кроки назустріч людям", - зазначив міністр освіти.

Освіта.ua
12.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир
Сеня изречение века выдал на гора!