Освіта має готувати затребуваних на ринку праці фахівців, - Янукович

Віктор Янукович вимагає прискорити модернізацію освітньої галузі - йдеться передусім про вищу школу. Відповідне доручення Президент дав міністру освіти Дмитру Табачнику

Освіта має готувати затребуваних на ринку праці фахівців, - Янукович

Під час засідання Комітету з економічних реформ, Янукович констатував, що Україна посідає у світі одне з чільних місць за часткою громадян з вищою освітою, але за якістю системи освіти країна лише на 56-му місці.

Він зокрема зауважив, що лише два українські університети ввійшли до сотні кращих у Східній Європі.

"Треба змінювати наголоси. Наголос треба робити на результат - освіта має готувати кваліфікованих, затребуваних на ринку праці фахівців", - сказав Янукович.

У цьому напрямі, зазначив він, вже зроблені перші кроки, зокрема, спільно з роботодавцями підготовлена рамка кваліфікацій, але цього недостатньо й потрібно рухатися далі.

Важливим питанням Президент також назвав забезпечення перекваліфікації та перепідготовки кадрів. "Дуже важливо задіяти в цю роботу нашу систему професійно-технічної освіти", - сказав Президент.

Освіта.ua
06.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛПТ
Президент Украины считает, что стране не хватает квалифицированных рабочих. - И крепостных крестьян - добавляют, оскалившись, олигархи. - И революционно настроенных матросов! - тихо возмущается народ.