У КПІ не змінювали розклад занять на прохання метрополітену

Кожного року Київський метрополітен звертається до НТУУ "КПІ" з проханням перенести пари з 8.30 на 10.25 для зменшення навантаження на метрополітен. Цей рік не став виключенням

У КПІ не змінювали розклад занять на прохання метрополітену

Як повідомляє прес-служба Київського політехнічного інституту розклад занять не зазнав змін у порівнянні з минулими роками.

"У КПІ неможливо розпочинати всі пари у всіх групах одночасно о 8.30. Якщо переглянути розклад занять, то можна побачити, що один і той самий викладач проводить пару у декількох групах, але на різних парах", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у КПІ є іногородні студенти, які проживають у гуртожитках (близько 13 тисяч) і мало хто з них користується метрополітеном під час занять. Є також студенти, які відвідують військову кафедру, на яку потрібно з’явитись на 8 годину ранку.

Виходячи з цього прес-служба КПІ повідомляє, що одночасно о 8.30 всі студенти не розпочинають навчання. „Є групи, де заняття починається о 10,25, 12,20 тощо. Тому графік занять не змінювався з попередніх років”, - підкреслюють у КПІ.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що керівництво Київського політехнічного університету на прохання столичного метро перенесло початок занять у новому навчальному році.

Освіта.ua
21.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів