Досить спекулювати на темі про недоплати студентам, - Азаров

Проблема недоплати стипендій студентам вже давно вирішена. Про це заявив у четвер прем'єр-міністр України Микола Азаров у ході робочої поїздки на Полтавщину

Досить спекулювати на темі про недоплати студентам, - Азаров

"Ми відмінили давно цю постанову Міносвіти, а один із заступників міністра вже отримав догану за свою помилку", - зазначив М.Азаров.

За словами глави уряду, він не може заборонити "декому" спекулювати на цій темі, проте приводу для таких спекуляцій, на переконання прем'єр-міністра, вже давно немає.

Як повідомлялось раніше, за інформацією Української асоціації студентського самоврядування, студенти більше ніж десяти вищих навчальних закладів України у липні отримали стипендію на 200 грн менше звичайного рівня. При цьому, незважаючи на запевнення прем’єр-міністра Миколи Азарова виправити цю ситуацію, серпнева стипендія деяких студентів також виявилася меншою за розміром.

Раніше М.Азаров заявляв, що студенти отримали у липні менші на 200 гривень стипендії через недбалість чиновників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, які на додаток до розпоряджень уряду випустили власні внутрішні інструкції.

Укрінформ
16.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Геолог. повинен займатися геологією! Є приклад, коли людині ні які посади не допомагають стати розумнішим.
наташа
Ну і де стипендія?