Вступити на програми бакалавра бажає 271 тисяча абітурієнтів

В рамках цьогорічної вступної кампанії 620 тисяч вступників виявили бажання здобути вищу освіту за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями

Вступити на програми бакалавра бажає 271 тисяча абітурієнтів

Про це на прес-конференції повідомив міністр освіти Дмитро Табачник, підбиваючи перші підсумки вступної кампанії.

Усього, за словами міністра, у Єдиній державній електронній базі з питань освіти на програму молодшого спеціаліста зареєстровано 285 248 заяв, на програму бакалавра – 1 131 486 заяв, на програму спеціаліста – 222 183 заяви, магістра – майже 95 тис. заяв.

Він також повідомив статистичні дані щодо кількості вступників за кожним освітньо-кваліфікаційний рівнем вищої освіти. Зокрема на програми підготовки молодшого спеціаліста мають намір вступити 186 209 вступників, на програми бакалавра – 271 209, спеціаліста – 157 043, магістра – майже 79 тис. вступників.

Як відомо, цього року отримати можливість навчання за кошти державного бюджету за програмами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в вузах України зможуть 127 200 абітурієнтів, в т. ч. за денною формою навчання – 108 тисяч. Обсяг держзамовлення для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2012 році становить майже 79 тисяч осіб.

Державне замовлення на підготовку спеціалістів складає 74 тисячі осіб, ступінь магістра за держзамовленням зможуть здобувати 44 тис. 600 осіб.

Як повідомлялося раніше, 1 серпня розпочалася "перша хвиля" зарахування до вищих навчальних закладів, яка триватиме до 4 серпня включно.

Вищі навчальні заклади оприлюднили перші рейтингові списки вступників, в яких зазначені особи рекомендовані для зарахування на бюджетну форму навчання.

Освіта.ua
02.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надя
дайте будь-ласка номер міністерства
DR
Для надя: Телефон для довідок: (044) 486-24-42
Коментувати
Phill
А абитуриенты, которые попали на первую волну зачисления не отдали свои оригиналы документов до 4 августа, то их исключают из конкурсных списков ?? заранее спасибо
dkf
Для Phill: да, там, где прошли на первую волну и не сдали оригиналы до 4, вы больше не будете участвовать в конкурсе.
Віта
нет!!ты просто теряешь право на бюджет
Phill
о спасибо большое за ценную информацию)))
Коментувати
Слава
А абитуриенты, которые прошли в первую волну зачисления, но не подали оригинал до 4 августа будут исключены из конкурсных списков ???? спасибо
Лидия
Для Слава: да
N
Для позвоніть в приймальну комісію
Phill
а что в каждом вузе по-разному ???
Коментувати