Розпочалася "перша хвиля" зарахування до ВНЗ

Вищі навчальні заклади почали оприлюднювати рейтингові списки вступників, в яких зазначені особи рекомендовані для зарахування на бюджетну форму навчання

Розпочалася "перша хвиля" зарахування до ВНЗ

Рейтингові списки вступників розміщуються на інформаційних стендах приймальних комісій та публікуються на сайтах вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, рейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такі списки формуватимуться у кожному вузі України за кожною окремою спеціальністю.

Протягом 10 днів, відведених для процедури зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання, рейтингові списки формуватимуться тричі.

Ті абітурієнти, чиї прізвища 1 серпня будуть визначені в списку рекомендованих до зарахування на навчання, до 4-го серпня включно мають можливість подати оригінали документів до вищого навчального закладу.

"Друга хвиля" зарахування розпочнеться 5 серпня, у цей день до 12 години рейтингові списки будуть оновлені. Зі списків будуть виключені абітурієнти, які протягом чотирьох днів не подали оригінали необхідних для зарахування документів. Їх місця займуть вступники, які знаходились нижче за списком.

Абітурієнти "другої хвилі" зарахування зможуть підтвердити свій намір про вступ протягом 5-7 серпня, після чого за аналогічною схемою відбудеться "третя хвиля" зарахування до вищих навчальних закладів.

Рейтингові списки "третьої хвилі" будуть оприлюдненні вищими навчальними закладами до 12 години 8 серпня. Абітурієнти, які займуть місця в цих списках матимуть можливість до 10 серпня включно подати оригінали необхідних документів до вищого навчального закладу.

На підставі остаточних списків абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на навчання за кошти державного бюджету, не пізніше 11 серпня вищі навчальні заклади видадуть накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і на бюджет. Тобто 11 серпня 2012 року у кожному вузі має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі.

Освіта.ua
01.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталик
Скажите пожалуйста,если "Рекомендовано до зарахування" тоесть зачисление на бюджет ?
Марта
Для Виталик: так
Коментувати
Александр
Скажите пожалуйста,пришло "Рекомендовано до зарахування",в вунивере 120 бюджетных месть по списку я 377,как я могу быть зачилена на бюджет.Если до 5 числа я не подам оригиналы то теряю возможность поступления в этот универ(во второйи трейтей волне)?
Снежана
Для Александр: если тебе пришло это оповещение,значит у тебя есть возможность поступить на бюджет.Если до 5 числа ты не отвозишь оригиналы,значит,тебя исключают из списка на эту специальность и ты теряешь возможность попасть на бюджет на эту специальность.Так что не тяни.
Коментувати
Анастасия
Скажите пожалуйста,как будут зачислять на контракт??????
Ілона
А де саме можна побачити списки рекомендованих до зарахування?
Лілі
Для Ілона: на сайті свого навчального закоаду. вводите "інформпційна система конкурс..." вибираєте перше, потім шукаєте свій ВНЗ.
Коментувати
Александра
Скажите, пожалуйста, если я хочу подать на 2 высших образования. На дневное и заочное, как мне быть с документами?
Едуард
Скажіть будь-ласка))) чому коли я подав оригінали до внз у рейтинговому списку мене не стало!!!! ЧОМУ????????????
Инна
Скажите,кто-нибудь знает номер и название статьи,в которой говорится что ВУЗы не имеют права не отдавать мне оригиналы моих документов?
aladdin85
Для Инна: Документы — это Ваша собственность... Здесь действуют общие правила насчёт собственности по законам Украины. Прямого указания в Условиях приёма (общих), приказах или письмах Министерства по этому поводу нет.
aladdin85
Теперь есть официальное письмо от Министерства по этому поводу.
Коментувати
Юлія
Певні університети телефонують вам і повідомляють про стан зарахування при першій хвилі. Чи будуть вони знову телефонувати при другій хвилі?
Ярослава
Для Юлія: Деякі зовсіи не телефонують, хоча ти й на бюджет зарекомендована. Сама не знаю, що робити...
Коментувати
Ірина
Поясніть мені чому коли я дивилася за минулий рік чи за 2010,2009 поступали і з 589 і з наприклад 648..балами на державне і в них не було плюса право на першочергове зарахування.З чим це звязане і чи у 2012 році також зможуть з такими балами поступити на дуржавне???
aladdin85
Для Ірина: не було права на першочергове чи позаконкурсне зарахування? Теоретично можливість є, якщо є право на позаконкурсний вступ або якщо абітурієнт вступає на місця цільового прийому.
ironichna
Ірина, минулого року абітурієнтів було менше на кількасот тисяч. а отже - й шанси в рази зростали.
Коментувати
Mary
це правда що в останній день 3-ої хвилі,за сприятливих умов( "в резерві" буде ще кілька держ. місць для тих,хто не попав в хвилі) я повезу документи. Питання таке: чи люди,які швидше мене подали оригінали будуть мати вищий приорітет при прийомі в ВУЗ на бюджет ніж я , незважаючи на те ,що мій бал вищий ніж у них? Чи мені не слід турбуватися,а просто чекати 10 серпня і при наявності вільних місць подавати оригінали? Порадьте ,будь-ласка,як правильніше вчинити,коли везти док-и. Дякую за відповідь
aladdin85
Для Mary: оригінали краще привезти раніше, якщо Ви "недалеко" від бюджетних місць, оскільки потім можете не встигнути, і тоді підуть ті, хто мають нижчий бал, а раніше подали оригінали.
Коментувати
Solomia
Скажіть ,будь-ласка,якщо в одному університеті ще досі ніхто оригінали не подали, а сьогодні вже 4 серпня останній день першої хвилі то так може продовжуватися навіть довше ніж на 3 хвилі зарахування чи вони рекомендують до зарахування більше ніж є державних місць?????Поясніть мені це!!!
aladdin85
Для Solomia: якщо жоден з рекомендованих у першій хвилі на принесе оригінали, то всі місця держзамовлення "відійдуть" рекомендованим у другій хвилі; потім — у третій; а якщо після цього все ще є вільні місця, то туди підуть усі, хто подали до ВНЗ оригінали в порядку від більшого бала до меншого.
Коментувати
legion
я подав копії , зараз я на 34 місці, всього 10 державних. Не попаду навіть у 3-у хвилю. Нижче мене у списках деякі люди вже завезли оригінали. Я думаю,що в останній день 3-ої хвилі,за сприятливих умов( "в резерві" буде ще кілька держ. місць для тих,хто не попав в хвилі) я повезу документи. Питання таке: чи люди,які швидше мене подали оригінали будуть мати вищий приорітет при прийомі в ВУЗ на бюджет ніж я , незважаючи на те ,що мій бал вищий ніж у них? Чи мені не слід турбуватися,а просто чекати 10 серпня і при наявності вільних місць подавати оригінали? Порадьте ,будь-ласка,як правильніше вчинити,коли везти док-и. Дякую за відповідь.
aladdin85
Для legion: кажуть, що оригінали можна подати і зараз. Уточніть це у приймальній комісії.
Коментувати
tanya
Скажіть будь ласка якщо я рекомендована в один вуз в першу хвилю і подам оригінали, то з усіх інших вузів мене викреслять чи потім я можу забрати і подати в інший вуз в який пройду за другою хвилею?
aladdin85
Для tanya: Ні, не викреслять. Ви зможете забрати оригінали і віднести їх в інший ВНЗ.
Коментувати
kira
Скажіть, будь ласка, у мене така ситуація: якщо я подавала документи до ВНЗ на денну форму навчання, але не проходжу туди на бюджет, чи можу я передати документи на ту ж спеціальність, тільки на заочну форму навчання? (на заочній я потрапила б у першу хвилю, якби були б документи).
aladdin85
Для kira: це залежить від ВНЗ; деякі ВНЗ розмежовують заочну форму навчання (в окремі факультети на кшталт "Інститут заочного навчання"), тоді ні; а деякі не розмежовують, тоді можна. Уточніть у приймальній комісії.
Коментувати
Anna G
Скажіть будь ласка чи є у мене змога поступити на контракт на біофак КНУ Шевченка з 730 балами?Всьогот набирають 295, а я в спискі 461. Чи можна зараз вже подати оригінали на контракт і проплатити??Чи чекати 11 серпня.
aladdin85
Для Anna G: Як я зрозумів, 295 місць — ліцензований обсяг. (виходячи з цього) після 11 серпня буде конкурс між контрактниками. Якщо особи, які перед Вами, заберуть докумети, і Ви увійдете до списків у межах ліцензованого обсягу (тобто будете на 295 місці або вище), то зможете навчатись у КНУ.
Коментувати
Микола
Вчора відвозив документі в СНУ Луганська. Всі справи зайняли у мене максимум 10 хвилин. Спочатку віддав оригінали, а потім, заради інтересу пішов подивитись на спіски рекомендованих учнів. На мою радість, данні на втуп.інфо були ідентичні з данними на стенді. Сьогодні вже на сайті побачив, що оригінали прийняли. Напевно, позначка "Зараховано" буде після 4 числа. Зараз я на вступ.інфо в зеленого кольору та з позначкою поданих оригиналів документів.
aladdin85
Для Микола: Вітаю!
Коментувати
Иван
Здравствуйте, помогите пожалуйста, не могу понять этой системы.Такая ситуация, на факультет подали 67 заяв , 20 бюджетных мест. В первой волне выделили 20 абитур. допустим из них 4 человека подаст оригиналы, значит 16 человек выпадает, на их место подымаются следующие 16. В второй волне допустим подадут 2 оригинала, значит 14 выпадает, на их место следующие 14. В третей волне 4 оригинала. Таким образом занято всего 10 из 20 бюджетных мест. Но есть еще 17 человек как их будут распределять, ведь есть еще 10 бюджетных мест и 10 контрактных? P.S. заранее спасибо тем, кто сможет помочь разобраться в этой проблеме.
Ника
Для Иван: После 3-ей волны зачисления на бюджет на оставшиеся бюджетные места возьмут следующих из рейтингового списка, чьи оригиналы уже в ВУЗЕ. В любом случае, сначала заполнят бюджет( обязательно до 10-го). а потом уж, кто останется - контракт.
Коментувати
Ваня
Доброго времени суток всем абитуриентам и студентам! Кому не будет трудно,помогите пожалуйста! Мои балы: Математика-150,0 Физика-133,5 История-136,0 УкраИнский-110,0 Куда я могу поступить с такими баллами? Желательно ВУЗ,понимаю что на контракт,но куда? Заранее Всем признателен!
Кптфх
Для Ваня: Из-за украинского могут вообще никуда не взять.
aladdin85
Такие вопросы надо было задавать в июле, когда Вы подавали документы. Тогда же Вам и сказали бы в приёмной комиссии, допущены Вы к конкурсному отбору или нет. Нет, Вы не можете никуда поступить (неважно, какая форма, контракт/бюджет), потому что по украинскому, который есть везде, у Вас меньше 124 баллов, а по профильному в любом случае будет меньше 170. Как можно было так мало набрать по украинскому, просветите?
женя
Для Ваня: попробуйте в универ. "УКРАИНА" Открытый международный университет развития человека. метро Житомирская. Киев
Коментувати
Ольга
Скажіть, будь ласка, коли будуть оприлюднені у списках бали зно з кожного предмету?
Аня
Для Ольга: Скорее всего-никогда.А зачем,оно ничего по сути не дает.
Коментувати
Руслан
Скажіть будь-ласка, якщо я не є рекомендованим на зарахування за державний кошт (НУ "ЛП") на напрям "Комп'ютерні науки" (займаю приблизно 670 позицію, при сумі балів 715,7), але подам оригінали документів до 5-го серпня, чи буду я у другому списку зарахованих на державну форму навчання (за умови, що 175 місць держзамовлення ще не будуть зайняті)? Я не зрозумів цього з документу про порядок зарахування. Буду щиро вдячний за відповідь.
Тимофій Дубінін
Для Руслан: Тільки, якщо за рейтингом потрапиш в межі 175 номера за рейтинговим списком. Тобто для другої хвилі тобі це не реально. Оскільки ти не рекомендований ніде на бюджет, тупо сиди і чекай другої хвилі, після 5-го числа оцінюй, куди подали оригінали ті, що вище за тебе (на сайті vstupinfo.com.ua), вираховуй свої шанси. З контрактної форми тебе все одно не викинуть, навіть, якщо ти не принесеш оригінали.
aladdin85
Для Руслан: за правилами якщо Ви будете рекомендовані у другій хвилі, то станом на 8 серпня (коли формуватиметься третя хвиля) у ВНЗ мають бути Ваші документи (оригінали); немає значення, вони туди потраплять зараз чи під час другої хвилі. Але у Вашому випадку це майже неможливо, оскільки Ви надто далеко від бюджету, і число, яке позначає Вашу позицію, перевищує число, яке позначає кількість бюджетних місць, більше, ніж утричі.
Руслан
Мдя-я-я....некрасиво то як виходить......і це при тому, що середній бал практично 180!!!......Лан, дякую за відповідь!
Коментувати