Участь у вступній кампанії взяли понад 600 тисяч вступників

Міносвіти оприлюднено попередню статистику вступної кампанії, кожен абітурієнт в середньому подав по 3 заяви про вступ. Загальні показники, в т.ч. кількість абітурієнтів за освітньо-кваліфікаційними рівнями, стануть відомі 1 серпня

Участь у вступній кампанії взяли понад 600 тисяч вступників

У середу 1 серпня вищі навчальні заклади мають сформувати та оприлюднити перші рейтингові списки із зазначенням абітурієнтів, які рекомендовані для зарахування до вищих навчальних закладів.

За даними департаменту вищої освіти участь у вступній кампанії взяли 606 668 вступників, які надіслали 1 863 851 заяву до вищих навчальних закладів. Електронною системою подачі документів скористалася більше 66 тисяч абітурієнтів.

Заступник директора департаменту Микола Фоменко повідомив, що станом на 8 годину 31 липня, отримані наступні дані: кожен вступник в середньому надіслав по 3 заяви на вступ до вищих навчальних закладів, кожна шоста заява надійшла в електронному вигляді, кожен 9 вступник скористався електронним способом подачі документів.

"Загальні показники за результатами прийому документів будуть відомі вже 1 серпня, оскільки сьогодні вступники ще мають можливість подати заяви для участі у конкурсному відборі для вступу до ВНЗ", - сказав Фоменко.

Як повідомлялося раніше, напередодні оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів, міністр освіти Дмитро Табачник звернувся до керівників вищих навчальних закладів з вимогою дотримання умов прийому, зокрема в частині формування списків та зарахування вступників на навчання.

Освіта.ua
31.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ххх
Якщо в середньому абітурієнт подавав 3 заяви, то чи є потреба давати надалі вибір 5 вузів по 3 напрями? Чи не краще обмежити вибором трьох вузів і двох напрямів у кожному з них? Можливо, тоді і електронна система не глючила б через абітурієнтів-багатоверстатників.