Ректорів попередили про необхідність прозорого зарахування абітурієнтів

Міністр освіти звернувся до керівників вищих навчальних закладів з проханням дотримання Умов прийому, зокрема в частині формування рейтингових списків та зарахування вступників на навчання

Ректорів попередили про необхідність прозорого зарахування абітурієнтів

У листі до керівників вузів Дмитро Табачник нагадав, що 1 серпня не пізніше 12 години приймальні комісії вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, форм власності та підпорядкування повинні оприлюднити на своїх інформаційних стендах та веб-сайтах перші рейтингові списки вступників на денну форму навчання, які рекомендовані до зарахування.

Міністр зазначив, що у зв’язку з цим, особливої уваги потребує прозоре формування списків і їх своєчасне оприлюднення. Також особливої уваги з боку працівників приймальних комісій вимагає і компетентна перевірка поданих рекомендованими до зарахування вступниками оригіналів документів.

11 серпня вищими навчальними закладами повинні бути оприлюднені накази про зарахування на навчання за кошти державного бюджету, а до 25 серпня - накази про зарахування на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Враховуючи суспільну важливість завершального етапу вступної кампанії 2012 року, міністр освіти попередив керівників вищих навчальних закладів про персональну відповідальність за порушення при формуванні рейтингових списків та при підготовці наказів про зарахування, зокрема щодо зарахування вступників з балами нижче 124 з непрофільних та 140 з профільних предметів.

Також Дмитро Табачник звернув увагу керівників вищих навчальних закладів на недопустимості формування роздільних рейтингових списків та наказів про зарахування осіб, які вступають на навчання за кошти державного бюджету та на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб.

"Крім цього, попереджаю керівників, що всі накази про зарахування вищих навчальних закладів незалежно від форми власності та підпорядкування будуть перевірені за допомогою Єдиної державної бази даних з питань освіти", - зазначив міністр.

Він також повідомив, що у разі встановлення порушень Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році накази про зарахування будуть скасовані, неправомірно зараховані студенти не отримують студентські квитки, а винні у допущенні порушень будуть притягнуті до відповідальності.

Освіта.ua
31.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лариса
Донецкий национальный университет взяточник
Катя
И мне, пожалуйста, объясните, почему человек у которого нет права на первоочередное поступление, с рейтингом 629,6, что ниже чем следующих далее по списку, рекомендован к зачислению на бюджет http://vstup.info/2012/28/i2012i28p31496.html Или я чего-то не понимаю Может есть какие-то горячие линии для жалоб
Олександр
Поясніть будь-ласка, чому на більшості факультетах КПІ квота льготників не встановлена, а отже, вони можуть зайняти майже всі бюджетні місця на факультетах, що, до речі, на деяких факультетах і сталось. Чи не є це порушенням закона про освіту в якому чітко визначено, що не більше 25% льготників можуть зайняти бюджетні місця? Якого дідька розумні діти втрачають можливість вступити на омріянну спеціальність, а інваліди з 600-650 балами вступають на престижні спеціальності, де й 780 балів- не так багато. Приклади: ІПСА, ФІОТ, ВПІ, ФБТ.
Лена
Кто знает что это такое ? я не пойму как... в этом списке http://www.vstup.info/2012/28/i2012i28p31482.html номер в списке 87,127,193,214 рекомендованые причем у них нет льгот и перед ними куча народу у которых есть уже оригиналы
Анютка
Агов де рейтинги????????????????
Фалес
Ну і що. що попросив? при такому міністрові можна робити. що хочеш. Який міністр, така й освіта. Списки вже проплачені
Борат Сагдиев
Я прохожу у ВУЗ где нет бюджета в 1-ю волну.Если я не подам оригиналы во время 1-й волны то меня вычеркнут и я не смогу больше туда подать оригиналы?
Aнна
Для Борат Сагдиев: оскільки це контрактна основа, то цілком ймовірно, що можеш знову подати. Мене теж хвилювало це питання і мені сказали, що подати знову оригінали я зможу, але тільки на контракт (я претендую на бюджет :)
Коментувати
alvo
"Також Дмитро Табачник звернув увагу керівників вищих навчальних закладів на недопустимості формування роздільних рейтингових списків про зарахування осіб, які вступають на навчання за кошти державного бюджету та на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб." -------------- В КНУ на сайте уже висят списки, причем только на бюджет. Общего списка нет. Клали они на вас, товарищ министр !!
alvo
Причем первыми выложили списки Института международных отношений - там видать еще полгода назад был готов тот список :)
Олена
а ти, певно, допомагав формувати ті списки? Для чого писати всяку несенітницю. Не всі вступають за хабарі, є діти, які власними силами отримали місце під сонцем
Haib Renm
На контракт списка пока нет, будет сразу после третей волны на бюджет.
Коментувати
Вітя
доброго дня. чи можу я забрати оригінали документів із вузу, які я подав у першу хвилу, щоб надати їх вузу, в який пройшов у другу хвилю? Де краще дивитись на списки абітурієнтів - на сайті vstup.info чи офіційному сайті вузу?? на даний час є суттєві відмінності між даними на цих двох джерелах. різниця може сягати 13 місць. спасибі
Alina
Для Вітя: можно забрать документы и перенести их в другую волну в другой вуз по личному заявлению абитуриента, поскольку это лишь рекомендация к зачислению. а наказ формируется до 11.08
\\\
Дивись ще http://vstupinfo.com.ua/
Коментувати
Таня
Якій це в тебе вуз?
Марина
Для Таня: НУ ОЮА
Алексей
Для Таня: Что за бред? С ВУЗа в который ты подавала, прозванивали представители приемных комиссий тем абитуриентам, которые проходят на бюджет с 100% вероятностью, для того, чтобы знать приедет ли он подавать оригиналы именно в этот ВУЗ, и чтобы они знали какое кол-во мест в общежитии нужно предоставить. Что значит была и первая и вторая волна..смешная.
Марина
что!! те кто 100% всем звонили и контрактникам и бюджетникам
Коментувати
Марина
ха! насмешили!!! в тот вуз который я подавала уже была и первая и вторая волна!!
Дмитро
Для Марина: співчуваю тобі, обманута дівчино
Мира
Бред. Распорядок вступительной компании для дневного отделения устанавливают не ВУЗы, а государство. Вас обманули.
Коментувати