У середу вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки

1 серпня не пізніше 12 години всі вищі навчальні заклади зобов’язані оприлюднити перші рейтингові списки абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджетну форму навчання

У середу вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки

Вступна кампанія 2012 року перейшла у найвідповідальнішу фазу, після завершення строків прийому документів, що тривав протягом липня, приймальні комісії вищих навчальних закладів почнуть оприлюднювати списки потенційних студентів.

Нагадаємо, що рейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такі списки формуватимуться у кожному вузі України за кожною окремою спеціальністю.

Рейтингові списки із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вузу на бюджетну форму навчання будуть оприлюднюватися тричі.

Перший рейтинговий список, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування на бюджетну форму навчання, оприлюднюється 1 серпня не пізніше 12 години ("перша хвиля").

Після цього абітурієнти, які рекомендовані до зарахування, матимуть 4 дні, до 4-го серпня включно, для того щоб подати оригінали документів до вищого навчального закладу.

"Друга хвиля" зарахування розпочнеться 5 серпня, у цей день до 12 години рейтингові списки мають оновитися, з них будуть виключені абітурієнти, які не подали в період з 1 по 4 серпня оригінали документів. У результаті їх місця займуть вступники, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах України.

Ті абітурієнти, чиї прізвища з’являться у другому рейтинговому списку, матимуть три дні, з 5 до 7 серпня, для того, щоб подати оригінали документів до приймальної комісії.

8 серпня до 12 години, всі вузи України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня.

У результаті до нового рейтингового списку мають бути включені абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у списку, вони протягом трьох днів з 8 до 10 серпня матимуть можливість подати оригінали документів.

Накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання будуть видані вищими навчальними закладами не пізніше 11 серпня 2012 року.

Відтак, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2012 року. І в усі ці дні абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку.

Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і на бюджет. Тобто 11 серпня 2012 року у кожному вузі має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі.

Освіта.ua
30.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання будуть видані вищими навчальними закладами не пізніше 11 серпня 2012 року. Я позвонила в Херсонский Национальный технический университет сегодня, а они не говорят и не вывешивают списки. Сказали только завтра!
ВАЛЕНТИНА
Що зі списками у системі конкурс у білоцерківському аграрному інститут. І чому на сайті самого інституту не можна найти рейтингові списки. Підскажіть як іх найти?.
Анютка
Агов!!!!!!!!! Де рейтингові списки?????????????
вітя
доброго дня. чи можу я забрати оригінали документів із вузу, які я подав у першу хвилу, щоб надати їх вузу, в який пройшов у другу хвилю? Де краще дивитись на списки абітурієнтів - на сайті vstup.info чи офіційному сайті вузу?? на даний час є суттєві відмінності між даними на цих двох джерелах. різниця може сягати 13 місць. спасибі
Аліна
Для вітя: http://osvita.ua/vnz/consultations/30457/ Восьме питання
Коментувати
Наталя
скажіть будь ласка, коли будуть оприлюднені списки абітурієнтів, що поступили на заочне навчання. скажіть пліз, пліз, пліз.
Ромашка
люди, підкажіть будь ласка, як з гуртожитком в Драгоманова: чи можливо отримати, якщо ти на платному і ціна. Дякую.
Олег
Порадьте, куди краще йти:на геодезію на бюджет чи на право на конракт?
Абітурієнт 2012
Для Олег: На право на контракт вважаю перспективніше, хоча і там і важче.
Кптфх
Для Олег: На юриста у нас идёт каждый второй, работу потом без связей найти реально трудно..думаю сам.
Женя
звичайно на геодезію!!!!це зараз дуже перспективна профезія,у нас час все повязане з землею!!!іди на геодезію
Коментувати
Балалайка
А если мои оригиналы лежат в техникуме,но я прохожу на бюджет,можно ли предоставить вузу вместо оригиналов - справку о том ,что мои оригиналы находятся в техникуме?
Артём
Я просто невероятен)
Эля
Я молодец :D
Костя
Для Эля: Что да, то да)
Коментувати
Кптфх
Подскажите пожайлуста. Может ли быть такое что все бюджетные места будут заняты уже после первой волны. Ну например все кто мог пройти(допустим 30 бюджетных мест как пишут на сайте ) на бюджет уже в первой волне подал оригиналы? Очень нужен ваш ответ
Наташа
Поділіться враженнями про філологічний факультет Львівського національного університету імені Франка. Чи вартий того, щоб вступати туди на контракт, коли в інший, менш престижний, проходжу на бюджет?
Sheldon
Для Наташа: Краще іди на бюджет
Sheldon
Для Наташа: Хочеш вражень, почитай відгуки: http://www.osvita.com.ua/ua/universities/280/
Наташа
Дякую! Та все ж дуже хочеться навчатися у Львовы!
Коментувати
Аноним
Подскажите, пожалуйста, как будут зачислять контрактники, если их рейтинг будет выставлен только 11 августа? Что ВУЗы будут ждать оригиналов да 25 августа, если абитуриент не забрал документы и не приходит на зачисление?
G3_AnGold
Звонили из КПИ с ФПМ, сказали, что уже поступил
Іван
Для G3_AnGold: Чого в тебе позаконкурсний? От звідки ви їх стільки берете...
Arnld
Для Іван: Ты не понял, уже звонили из некоторых универов всем абитуриентам, что проходят в первую волну, а не только внеконкурсным.
Коментувати
Кристина
А что делать если позвонят и скажут что я поступила на бюджет, а оригинал мои уже там. Что делать в этом случае? Стоит ли ехать и т.д. ?
Андріана
Для Кристина: Потрібно лише поїхати і написати заяву для одержання гуртожитку.
Коментувати
Sheldon
Хто-небудь знає який рівень підготовки ПІ в ЧНУ ім. Федьковича?
HiFi
Для Sheldon: чула багато позитивних відзивів, але є свої плюси і мінуси
Тимофій Дубінін
А я чув про більшу кількість мінусів. Плюс лише в тому, що дофіга предметів з програмування в різних варіантах. Але питання, чи дійсно всі ці курси реально потрібні?.. Подав на прикладну математику - вважаю, що матеметичний фундамент важливіший за інженерію. А програмувати і там навчать - було б бажання вчитись.
Sheldon
Для Тимофій Дубінін: "Програмістів готовлять тільки на напрямках: - Програмна інженерія - Вивчають повний цикл розробки ПЗ(Високорівневе програмування), додатково читаються економічні дисципліни. - Комп'ютерні науки - Глибоко вивчають програмування, вивчають ще декілька комп. наук(Високорівневе програмування та низькорівневе програмування) - Комп'ютерна інженерія - Адміністрування мереж, обслуговування комп. систем, програмування(Низькорівневе програмування)" - не знаю чи достовірна інформація, взяв звідси: http://www.mathsociety.kiev.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=1178&start=20
Коментувати