Електронна система подачі заяв до вузів завершує свою роботу

Понеділок 30 липня є останнім днем роботи системи електронної подачі заяви про вступ до вищих навчальних закладів, 31 липня електронний вступ завершить свою роботу

Електронна система подачі заяв до вузів завершує свою роботу

Ті абітурієнти, хто ще має намір взяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів можуть скористатися правом вступу до ВНЗ до 31 липня включно, система електронного вступу завершить свою роботу на добу раніше – у 00 годин 01 хвилину 31 липня.

За інформацією департаменту вищої освіти профільного міністерства станом на 30 липня можливістю дистанційної подачі заяв до вищих навчальних закладів скористалися 65 тисяч абітурієнтів, які подали 270 тисяч електронних заяв до приймальних комісій українських вузів.

За словами заступника директора департаменту вищої освіти Миколи Фоменка, 31 липня у приймальних комісіях продовжиться прийом паперових заяв, а отримані електронні заяви будуть опрацьовуватися та формуватимуться рейтингові списки вступників.

Нагадаємо, 1 серпня не пізніше 12 години всі вищі навчальні заклади зобов’язані оприлюднити перші рейтингові списки абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджетну форму навчання. Рейтингові списки будуть оприлюднюватися тричі: 1-го, 5-го та 8-го серпня.

Накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання будуть видані вищими навчальними закладами не пізніше 11 серпня 2012 року. Після цього розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року.

Освіта.ua
30.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Підкажіть, будь ласка , як ввійти до свого персонального кабінету якщо не памятаєш код?
дима
Скажіть, якщо я сьогодні подав електронно то вона буде розглянута?
Рома
Для дима: залежить від ВУЗу, але в більшості випадків зможеш дізнатися про це вже до вечора, в деяких випадках в районі 10 хвилин, а в деяких взагалі 3 дні.
дима
У мене на сторінці написано, що допущений до конкурсу
aladdin85
Це означає, що Ви берете участь у конкурсному відборі.
Коментувати