Ялтинському університету менеджменту заборонили прийом абітурієнтів

Державною акредитаційною комісією повністю анульовано ліцензію приватному вищому навчальному закладу "Ялтинський університет менеджменту"

Ялтинському університету менеджменту заборонили прийом абітурієнтів

Про це повідомили у прес-службі Державної інспекції навчальних закладів. Рішення про повне анульовання ліцензії приватного вищого навчального закладу "Ялтинський університет менеджменту" було прийняте 6 липня, у зв’язку з численними порушеннями ліцензійних умов з надання освітніх послуг у сфері вищої освіти.

У інспекції повідомили, що в ході перевірки було встановлено низку суттєвих порушень і недоліків в організації навчального процесу, а також в кадровому, навчально-методичному та матеріально-технічному забезпеченні.

"Так, на кафедрі перекладу працюють чотири науково-педагогічні працівники, з яких тільки двоє мають науковий ступінь і вчене звання. А викладання докторами наук, професорами лекційних годин фундаментального циклу підготовки майбутніх спеціалістів не забезпечено взагалі", - йдеться у повідомленні ДІНЗ.

Окрім того, відсутні навчальні плани з підготовки фахівців, а студенти всіх спеціальностей першого курсу зведені в одну групу. Також, згідно з результатами перевірки, в Ялтинському університеті менеджменту відсутні власний спортивний майданчик, спортивна зала, їдальня і гуртожиток. За проведеними контрольними роботами, встановлено низький рівень знань студентів і велике перенавантаження викладачів.

Зважаючи на виявлені порушення Державна акредитаційна комісія ухвалила рішення вважати ліцензію ВНЗ "Ялтинський університет менеджменту" на підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів за денною і заочною формою навчання анульованою з усіх напрямів і спеціальностей й заборонити ВНЗ "Ялтинський університет менеджменту" здійснювати прийом документів на вступ з усіх напрямів і спеціальностей на 2012-2013 навчальний рік.

У Державній інспекції навчальних закладів повідомили, що протягом трьох місяців усіх студентів переведуть до інших вищих навчальних закладів регіону за відповідними напрямами підготовки.

Освіта.ua
09.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ялтинец
И правильно. Только зря занимали здание культцентра. По-моему они ни одного заявления не получили в этом году еще.
Сергей из Ялты
Для Ялтинец: "По-твоему..." - это тебе сорока на хвосте принесла, да? А ты хотел бы, чтобы это здание занимали пара-тройка каких-нибудь мутных фирм? Это же просто рейдерский захват выгодного здания в центре Ялты! Самые мерзкие поступки в мире всегда совершались под благовидными предлогами!
Коментувати
Сергій
Все правильно зробили, наплодили псевдоуніверситетів!
Сергей из Ялты
Для Сергій: Заказуха это всё! Вспомните, как разгоняли канал НТВ в России в 2001 году. Технологии те же... Скажем же "СПАСИБО!" Елене Юрченко за её страстное стремление заполучить здание в центре Ялты, которое занимает ЯУМ! Вот только ничего у неё не выйдет: есть и у нас запасные ходы!
Коментувати