На "гарячій лінії" Міносвіти змогли обробити 175 дзвінків

За два дні вступної кампанії на "гарячу лінію" Міністерства освіти з питань вступу до вищих навчальних закладів надійшло 175 дзвінків

На "гарячій лінії" Міносвіти змогли обробити 175 дзвінків

Нагадаємо, з метою забезпечення контролю за проведенням вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах у МОНмолодьспорту створено оперативний штаб "Вступна кампанія 2012 року" та відкрито "гарячу телефонну лінію" для абітурієнтів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, за два дні вступної кампанії на телефонну лінію відомства надійшло 175 дзвінків. Питання, що порушувались абітурієнтами здебільшого стосувались електронного вступу, отримання другої вищої освіти, проведення творчих конкурсів і вступу іноземних громадян до вузів України.

Також, разом із стартом вступної кампанії у вищих навчальних закладах України, розпочала роботу телефонна "гаряча лінія" Громадянської мережі ОПОРА. За словами Ольги Стрелюк, координатора Громадянської мережі ОПОРА, на телефонну лінію мережі надійшло близько 500 телефонних дзвінків від абітурієнтів, переважна частина яких стосувалася проблем роботи системи електронного вступу до вузів і медичних довідок, що мають подавати абітурієнти до вищих навчальних закладів.

Крім того, на телефонну лінію ОПОРИ надходять дзвінки від представників приймальних комісій вузів щодо роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти до якої вносяться дані про кожного вступника. "Як не дивно, нам телефонують представники приймальних комісій вищих навчальних закладів, що не можуть з’єднатися з Єдиною базою, через що до системи не вносяться дані про подані абітурієнтами заяви", - зазначає Ольга Стрелюк.

Освіта.ua
04.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
О чем вы говорите! Я третий день не могу дозвониться по указанным ранее телефонам! По какому номеру телефона трубку снимают?
Василь
А Ви, шанові, цікавились життям користувачів славнозвісної ЄДЕБО, база вісить вже три дня неможливо працювати, а гроші з вишів здерли, реально задум ЄДЕБО не працює! Це повний піпець по цілій країні в приймальних комісіях!!! А преса пише все ДОБРЕ! 80 тис. заяв для 1 тис. вишів це дрібниці!