"Гаряча лінія" для абітурієнтів

Громадянська мережа ОПОРА відкрила "гарячу лінію" для абітурієнтів 2012 року

"Гаряча лінія" для абітурієнтів

Разом із стартом вступної кампанії у вищих навчальних закладах України розпочала роботу телефонна гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА.

За номером телефону гарячої лінії можуть звернутися абітурієнти та їх батьки для отримання безкоштовних юридичних консультацій, що стосуються роз'яснення умов прийому під час подання документів та заяв до вищих навчальних закладів у 2012 році, а також механізмів захисту своїх прав у випадку недотримання вимог конкурсного відбору.

У випадку, якщо приймальні комісії вищих навчальних закладів порушують права абітурієнтів, юристи громадянської мережі нададуть консультації про процедуру подання апеляційних заяв щодо результатів вступного випробування, скарг на порушення процедури та правил прийому навчального закладу чи позовної заяви щодо визнання незаконним рішення приймальної комісії.

Телефонна гаряча лінія працюватиме з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00. Телефон гарячої лінії (044) 222-57-27.

Також, з 2 липня мають розпочати роботу консультаційні телефони з питань вступної кампанії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Номер консультаційного телефону Міністерства освіти з питань вступу до вищих навчальних закладів – (044) 486-78-48, з питань вступу до професійно-технічних навчальних закладів – (044) 279-16-56.

Освіта.ua
02.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика Харченко
Здравствуйте. Я хотела подать заявление на поступление в вуз, но оказалось, что я уже "подала" в совсем другие, совершенно незнакомые мне вузы.. и в тот, который я хотела всю жизнь уже не получится попасть на бюджет. Я САМА НЕ ПОДАВАЛА ЗАЯВЛЕНИЕ НИ В КАКОЙ ВУЗ!!! кУДА ОБРАТИТЬСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦИЕЙ И ПОМОЩЬЮ?? ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА.... С ув.
Виктория Харченко Дикая
Для Вика Харченко:ps: имела ввиду подачу заявления в электронном виде на сайт
Constanze
Для Вика Харченко: якщо статус "зареєстровано в ЄДЕБО", то швидше скасовуйте заяви, там має бути така опція. Ну а якщо заяви вже зареєстровані у ВНЗ, то вам, певне, буде непереливки. Підіть вдарьте когось із родичів, скоріш за все, їх рук справа. Теоретично, якщо ви випускник цього року, всі необхідні для подання заяв данні, окрім пін-коду сертифікату, має знати директор школи. Згадайте, можливо ви відносили у школу копію сертифікату чи взагалі казали комусь пін-код. Ну а по суті, якщо заяви таки зареєстрував ВНЗ і Ви нічого не плутаєте, то терміново до кінця робочого дня пишіть офіційні звернення директору ДП "Інфоресурс", адміністратору ЄДЕБО, Інні Романівні, ще комусь, на що фантазії вистачить. Шліть спочатку скан-копію на їх ел. пошти та / або по факсам. У текстах звернень зазначайте, що вислали їх другі примірники Укрпоштою. Активно їх там всіх метушіть по телефонах, вимагайте номер у вхідній документації. Ще можна по-доброму ПОПРОСИТИ приймальні комісії скасувати заяви.
Коментувати
Виктория
Телефони гарячих ліній не відповідають 486-78-48 - відключений 481-32-15 не відповідає куди звертатися????
Сироїд Віра
Телефони гарячих ліній не відповідають 486-78-48 - відключений 481-32-15 не відповідає куди звертатися????
Наталия
Здравствуйте. В Южноукраинском Педагогическом университете им К.Д.Ушинского г. Одесса, до сих пор не выдали диплом бакалавра. Документы на поступление без диплома не принимают даже в самом университете. Нам собираются выдавать вместо диплома, какие то бумаги подтверждающие окончание 4 курса, для поступления, а потом их обменять на дипломы. Говорят, что 16.07.2014 только должны привезти дипломы с Киева. Как это? Ведь в других университетах дипломы получили еще 2 недели назад, да еще и торжественно, а нам собираются на нычку выдавать как самым недостойным, хотя у многих очень хорошие отметки. Так чем мы хуже других, потому, что учителя??? Очень, очень ,ПРОСИМ, немедленно разобраться с такой проблемой. Мы не можем подать документы в ВНЗ на магистра, специалиста для получения дальнейшего образования.
Виктория
добрый день.не знаю куда обратиться..поэтому пишу сюда.хочу сообщить о возможной коррупции и взяточничестве в Донецком национально университете.дело в том,что я поступила на бюджет туда,а узнала об этом только сегодня(10 августа) на рейтинг.списках.до этого каждый день я звонила и узнавала про свои позиции и возможности поступить,на что мне отвечали"возможности почти нет".а когда позвонила сегодня,то узнала,что я прохожу,а в оправдание услышала несвязную речь из приемной комиссии да и никто мне не сообщил о бюджете.в общем я думаю что мое место просто продали!!!!!!!!!
Елена Алексеевна
Почему на странице информаційна система «Конкурс» в харьковской и одесской юр.академиях нет выделенных строк (синий и зеленый цвет) :тех, кто зачислен и кому рекомендовано к зачислению. В этих ВУЗАХ какие-то другие правила????????????
Оля
Добрий день! Будь ласка, допоможіть інформацією! 1) Якщо я закінчила ВНЗ ( навчання було платне),і бажаю отримати 2 вищу освіту, чи маю я право поступати на бюджет? (Закінчивши Донецьку консерваторію по фаху ФНО, збираюсь поступати в НМА ім. Чайковського на іншу спеціальність) 2) Чи має право приймальна комісія вимагати тести ЗНО ? (якщо ні, то як захистити свої права?) 3)Приймальная комісія також вимагає здавати непрофілюючі дисципліни, за які в мене в дипломі вже стоїть оцінка. Куди можна звернутися за допомогою і як відстояти свої права? Дуже чекаю відповіді, строки подання документів скоро закінчуються))) Дякую! Ольга 095-58-85-931
Шаля ЮрІй Юрійович
При проверке моих результатов заданий по ЗНО по математика, согласно правильных ответов в интернете (II сессия) выявилось, что у меня 11 правильных ответов, которые соответствуют таблице перевода (2013) правильных ответов = 147 БАЛЛОВ. Мне выставили 136 баллов(8 правильных) при первичном подсчете. 26.06.2013 года, узнав свои результаты тестов по ЗНО Математика, утром 27-го подав апелляцию по данной форме образца на "Освіта.UA" 4.07.2013 годы, были результалы апелляционной комисии, в котором было указано : "Відмовлено в задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни результату" . Баллы были не пересчитаны. Такое понимание, что это формальный ответ, пересчета не было.Прошу, дайте ответ, к кому мне обратиться или приехать, чтобы сравнить оригинал ЗНО с правельными ответами, выставленными на " Освіте. UA" как можно быстрее. Может записаться на прием к Министру Образования господину Табачнику Д.В Как быстрее решить этот вопрос, помогите. Я Вас очень прошу.Решается моя Судьба.
Светлана
В 2009 году у меня ребенок поступал как и все в вузы,но у нас произошла одна "проблема" не хочу в даваться в подробности и я на тот момент позванила на горячую линию и если бы не ВЫ,тогда помогли нам в нашем вопросе не знаю как сложилась бы его жизнь.Хочу Вас поблагодарить за то,что ВЫ есть.Есть люди которые выслушивают наши прблемы.Сейчас мой ребенок уже работает,работает там к чему лежала его душа!!!! Советаю всем если у Вас возникли проблемы звоните на горячую линию и Вам помогут как когда-то помогли нам.Вам всем удачи и огромное спасибо.!!!!!!!!!
Марина
Дякуююю) Ви мені дууже допомогли!! Дзвоніть!
Танюшка
что нужно для авторизации?
Танюшка
здравствуйте,скажите,пожалуйста,чтобы быть семейным доктором,куда нужно поступать учиться ,заканчиваю 11 класс?
Влад
Просто в основе системы лежат деньги Табачника, а не удобство абитуриента и ВУЗов. Этим все и определяется далее.
Оксана
Ужас!!! В нашей стране дибильной как всегда! Ни один телефон не работает, а в универах только деньги берут и ни хрена не дают.
юля
Для Оксана: ти права!!!!!!!!!!!
Марина
Да, це чиста правда! Навіщо тоді давати телефони ВНЗ?
Коментувати
Олег
Уважаемые! А куда переодически пропадают ВУЗы?! И когда на этом "оперативном" сайте будет обновляться информация?! У некоторых ВУЗов там нет даже колличества бюджетных мест!!! "Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році 23.5. Інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації здійснюється за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти інформаційною системою «Конкурс». Приймальні комісії зобов’язані подавати у встановленому порядку отримані від вступників відомості до Єдиної державної електронної бази з питань освіти." Зачем писать правила, законы, если они не выполняються?! Зачем Украине такие чиновники?! Неужели они не понимают, что данное поколения абитуриентов уже столько натерпелось, что скоро им (чиновникам) будет... Ну ладно, они не бояться НАРОДА, но почему они не бояться БОГА?!
Леся
Чому у системі Конкурс нема рейтингової ситуації. Нема її також і на сайтах вузів? Може, ще зарано, бо небагато подали документів? Чи треба хлопцям приписне при подачі документів? Ніде це не обумовлено. Тільки на сайті ун-ту Франка.
Алёна
Не знаю, как в вашем ВУЗе, а в моем специально до последнего не выкладывали, создали ажиотаж, сказали будет конкурс 5 человек на место, єто на контракт в магистратуру. 90% заплатили за вступительные не маленькие деньги. Поступили в итоге те, кто заплатил больше, по принципу аукциона. Остальным же предложили переписать заявление на специалиста.
Коментувати
Инна
Есть ли льгота при поступлении для ребенка одинокой матери?
Ната
Для Инна: ні
Коментувати
тина
ко всему ниже перечисленному: почему при подаче электронной заявы нет медицинских вузов? в эти вузы нельзя подать заявление в электронном виде? ПОЧЕМУ?
Tanyushka Dinis
Для тина: також хотіла скористатися цією системою електронного вступу, але річ у тому, що університети не всі підключилися!! таке пояснення мені дали!!
Коментувати
Олег
КОШМАР!!! Я даже незнаю на какой коментарий писать своё виденье ситуации! Везде проблемы! И мне очень интересно, как следить за изменениями в рейтинговых списках абитуриентов ВУЗов, если на сайте информационной системы "Конкурс" (http://vstup.info) обновления проводяться, а списков абитуриентов, которые подали документы не видно!!! Я уже умалчиваю, что есть ВУЗы в которых не занесенны данные по гос.заказу!!!
Копыленко
Номер консультаційного телефону Міністерства освіти з питань вступу до вищих навчальних закладів заблоковано. Просто чудово
Денис
Для Копыленко: это пи*дец. всем просто на*рать!
Коментувати