У Міносвіти створено штаб з контролю за проведенням вступної кампанії

Метою роботи оперативного штабу має стати контроль за проведенням вступної кампанії та вжиття необхідних заходів для вирішення проблемних питань

У Міносвіти створено штаб з контролю за проведенням вступної кампанії

Членам оперативного штабу "Вступна кампанія 2012 року" доручено налагодити взаємодію з центральними органами виконавчої влади, що мають у підпорядкуванні навчальні заклади, правоохоронними органами, регіональними управліннями освіти та органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів щодо розв’язання проблемних питань вступної кампанії.

Також утворений оперативний штаб має систематично інформувати громадськість та засоби масової інформації про хід вступної кампанії, виявлені факти порушень і зловживань у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та вжиті заходи.

У відповідності з затвердженим планом роботи оперативного штабу з 2 липня мають розпочати роботу приймальня громадян та консультаційні телефони з питань вступної кампанії, а на працівників міністерства покладені обов’язки організації постійного прийому громадян та забезпечення оперативного реагування на зміст їх звернень.

Також наказом міністерства встановлені номери консультаційних телефонів оперативного штабу з питань вступу до вищих навчальних закладів – 486-78-48, до професійно-технічних навчальних закладів – 279-16-56.

Прийом документів від вступників до вищих навчальних закладів розпочинається 2 липня. Перші рейтингові списки вступників, які вступатимуть на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені вищими навчальними закладами 1 серпня не пізніше 12 години.

Нагадаємо, Українським центром оцінювання якості освіти вже здійснено офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів. Усі результати розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО. 25 червня абітурієнти отримають можливість роздрукувати інформаційну картку до сертифіката ЗНО, в який буде зазначено результати тестування отримані учасником.

Освіта.ua
21.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
www.ita.in.ua
Підготовка програмістів.
Liliya
подскажите пожалуйста,какие документы нужно подавать,везде нужно оригинал или можно ксерокопию? а фотографии можно тоже ксерокопию?
Олег
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, когда на сайтах ВУЗов должно появиться расспределение бюджетных мест? И от кого это зависит? Почему ВУЗы которые получили распределение позже чем Киевские, уже разместили данные на своих сайтах?! Например: Запорізька державна інженерна академія Запорізький національний університет Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського Херсонський національний технічний університет ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ и другие.
kto-to
почему ни один луганский вуз на25 июня на своих сайтах не разместил информацию о количестве бюджетных мест в этом году (у других вузов для сведений о госзаказе есть спец.строка в меню)? Эта информация публикуется по желанию руководства вузов или есть какие-то общие правила для всех вузов страны? где еще об этом можно узнать?
Марина
Скажи пожалуйста, нужно ли делать копию сертифика зно при подаче документов в вуз?
Никита
Для Марина: Нужно.
Марина
Спасибо, Никит) Ты мне очень помог)
Никита
На здоровье)
Коментувати
Анна
У меня просьба к разработчикам и редакторам этого сайта. Напишите, пожалуйста, статью к началу вступительной компании о классификаторе профессий в Украине. Очень многие понятия не имеют кем они будут после политологии, системного анализа, управления персоналом, телекоммуникации и т.д.
Відмінниця
Для Анна: переважно потенційними безробітними, думаю. як і багато інших. В СРСР вища освіта була необов'язкова, а кваліфіковані робітники мали дуже достойне життя, бо працювать теж комусь треба, а аналіз робить повинні тільки ті, що дійсно мають відповідний рівень освіти, а не понаставляли галочок в тестах, ще й пишуть, що їм занизили та тести не такі, як вони хочуть. Якщо людина ЗНАЄ, то вона ЗНАЄ.А щоб зрозуміть як будуються таблиці, то вищої освіти не треба. Та і моя Вам порада, навіщо Вам іти аби-куди, треба щось ПРАГНУТИ та ОБИРАТИ, МРІЯТИ та ДОСЯГАТИ, а не просто приємно провести час у вузі, а потім не знать , куди подітися.
Відмінниця
Для Анна: Системний аналіз виник в епоху розробки комп'ютерної техніки.Системний аналіз - це сукупність методів, заснованих на використанні ЕОМ і орієнтованих на дослідження складних систем - технічних, економічних, екологічних і т.д. Політолóгія (букв. Політична епістемологія, політзнання) — державні й суспільні справи і logos — слово, поняття, вчення) — соціальна наука про політику, про закономірності і випадковості розвитку політичного процесу, функції політичної системи та влади, про сутність, форми та методи діяльності суб'єктів політики та про проблеми міжнародних відносин. Соціологія — наука про умови, хід співжиття людей та спостереження за ними. Соціологія постала з епохи Просвітництва як системно-критична наука соціального і зайняла проміжне місце між природничими та гуманітарними науками. Термін «соціологія» походить від двох слів: латинського societas — суспільство та грецького λογος — вчення, знання, наука. КТО ИЩЕТ, ТОТ ВСЕГДА НАЙДЕТ,,,
Анна
Спасибо за участие, но я то сама это прекрасно знаю. т.к. отучилась лет 15 назад, но вот 17 летние вряд ли могут знать, какую именно квалификацию они получат после бакалавра или магистра окончив ту или иную специальность. Отучившись на системном анализе некоторые ВУЗы пишут в дипломе-отримав кваліфікацію інженер-програміст. Вот в чем суть вопроса. Что из себя представляют дисциплины не суть как важно. Важен именно классификатор профессий по областям знаний с кодировкой . Абитуриентам важна эта информация.
Коментувати
Олег
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, когда на сайтах ВУЗов должно появиться расспределение бюджетных мест? И от кого это зависит? Почему ВУЗы которые получили распределение позже чем Киевские, уже разместили данные на своих сайтах?! Например: Запорізька державна інженерна академія Запорізький національний університет Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського Херсонський національний технічний університет ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ и другие.
юлія
чи можна відсилати документи електронною почтою??
Abiturient
Для юлія: вгадай з трьох раз
Коментувати
Tony
Подскажите рискую я чем-нибудь не завозя документы, а высылая их почтой ?
Наталья
Для Tony: Очень большой риск отправлять документы по почте. Мы отправляли пакет на ЗНО. Он так и остался лежать на почте. Пришлось ехать за 2 дня до ЗНО и делать сертификат на месте. Воспользуйся электронной подачей.
Анна
Почта и электронная почта это РАЗНЫЕ вещи. По электронке в прошлом году уже все подавали и не нужно никуда ехать. Потом только оригиналы отвозищь если проходишь и ВСЕ!
Коментувати
Юрий
Всю прошлую неделю пытался дозвониться на номер 486-78-48. Но так по сей день не получилось...в чем причина номер не работает? или сама служба не работает??? спасибо.
Иван Петриченко
Для Юрий: Будут работать начиная со 2 июля
Діма
Саме краще було б тоді коли був би створений загальний реєстер вступників... Зі всією сумою балів знно і атестата .. Це б краще показувало твої шанси вступити до певного вузу..
Коментувати