Усі першокурсники вчасно отримають студентські квитки, - Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров контролюватиме питання своєчасної видачі студентських квитків студентам-першокурсникам

Усі першокурсники вчасно отримають студентські квитки, - Азаров

Про це він повідомив під час робочого візиту до Харкова. Прем'єр спростував чутки про те, що цього року студентам-першокурсникам може не вистачити студентських квитків, в результаті чого вони зможуть позбутися пільг.

"Я поцікавлюся в Міністерстві освіти і науки, з чим пов'язана ця проблема. Це дріб'язкове питання, яке давно вже потрібно було вирішити", - підкреслив Азаров.

"Я поспілкуюсь з керівництвом Міністерства освіти на цю тему та попрошу, щоб вони зайнялися її вирішенням. До 1 вересня ситуація буде вирішена, і жоден студент не залишиться цього року без квитка", - пообіцяв прем’єр.

Відомо, що кілька днів тому в засобах масової інформації з'явилися повідомлення про те, що першокурсники можуть не отримати студентські квитки до 1 вересня.

Освіта.ua
30.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я -студентка
На 5 октября 2011 г,в СлавПеде студенческие не выдали....
Язык силы
Это так говорят, у нас до сих пор нет студака. Хоть карточки выдали...
Елена
Обидно, если будут проволочки со студенческим билетом. Моему ребенку, чтобы съездить на выходные домой нужно не менее 200 грн. А со льготами всё ж было бы полегче...
Марина
Шановні Міністри, знайдіть можливість і спустіться до ВНЗ. Як можна встигнути, коли лише у п""ятницю почали приймати заявки. Ну для чого такі голосні заяви, коли реальність зовсім друга. Розбиріться між собою.