Курс з управління фінансами компанії в бізнес-школі "Nikland"

26 вересня 2011 року Міжнародна бізнес школа "Nikland" запрошує фінансових фахівців на курс навчання "Директор з фінансів"

Курс з управління фінансами компанії в бізнес-школі "Nikland"

Програма орієнтована на фінансових директорів, головних бухгалтерів, керівників фінансово-економічних, бухгалтерських, аналітичних служб; фахівців в області управлінського обліку та всіх бажаючих підвищити свій професійний рівень.

Курс дозволяє на практичних прикладах поглибити свої знання у сфері фінансів, дізнатися про нові практичні інструменти управління фінансами та їх планування, оновити та розширити свої знання та навички в галузі фінансів.

Учасники матимуть можливість вивчити нові методи вирішення різних стратегічних завдань, що виникають у роботі кожного фінансового директора, дізнатися практичні інструменти, які допомагають приймати найбільш ефективні бізнес і фінансові рішення.

У процесі навчання велике значення приділяється практичній роботі: аналізу бізнес-кейсів та вирішенню практичних завдань.

Курс складається з трьох модулів: "Фінансове планування та аналіз", "Управління прибутком та капіталом підприємства", "Стратегічне управління фінансами".

Крім цього, слухачі курсу візьмуть участь у додатковому тренінгу для топ-менеджерів з розвитку навичок особистої ефективності - "Коучинг: "Робота з успішними стратегіями".

За більш докладною інформацією звертайтесь до менеджерів Міжнародної бізнес школи "Nikland" за тел.: (044) 331 44 83, (044) 221 67 01, або на e-mail: info@nikland.com.ua.

Освіта.ua
08.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів