Плагіат стане офіційною підставою відрахування з вишу

Відрахування за факт плагіату буде здійснюватись відповідно до внутрішніх документів вишу

Плагіат стане офіційною підставою відрахування з вишу

Міністерство освіти і науки пропонує включити факт порушення академічної доброчесності до переліку підстав для відрахування студента з закладу вищої освіти.

Відповідна норма міститься у проєкті Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах вищої освіти, що винесений МОН для громадського обговорення.

Документом передбачено, що факт порушення академічної доброчесності здобувачем вищої освіти має бути виявлено та встановлено відповідним чином.

Під час здійснення процедури відрахування за плагіат мають бути дотримані передбачені законом права студента, щодо якого порушено питання про порушення ним академічної доброчесності.

Громадське обговорення проєкту документа триватиме до 10 травня.

Пропозиції приймаються на електронну адресу [email protected].

Освіта.ua
19.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віолетта
На жаль , це викличе ще більший рівень корупції. Дуже часто результати підробляють. Сама стискалася з такою ситуацією...писала роботу абсолютно сама, але пройшовши плагіат в фотошопі підробили результат ніби не пройшла..після "повторної" спроби та ж сама робота без змін пройшла з 7% плагіату..але на цей раз додався і звіт, якого при першій спробі не було. Дуже шкода, що в стані війни виші вимагають хабарі.
Оксана
Насмішили))) Ось так прямо візмуть і почнуть відчисляти контрактників, гамузом, з усіх ЗВО.
Василь
Для Оксана: тут напевне йдеться про анулювання дипломів студентів у яких в випускних роботах знайшли плагіат
Коментувати
Олег
Відмініть надбавки за написані дисертації, тоді їх ніхто не буде писати та не буде плагіату
Василь
Пропоную і міністрів, депутатів та інших чиновників також звільняти з посади через знайдений плагіат у дисертаціях. А то як тільки до "годівнички" то відразу кандидат наук і + 15 відсотків до заробітної плати.
Для Василь:
Е...ні, так всіх міністрів та депутатів доведеться звільнити :)))
Коментувати
Олександр
Явно там где придумывали, чего то не хватает. У нас в системе идёт упор в принудительное учение, а где то там обучение другое более приятное. Так у нас ещё хотят и усложнить, ну да войны мало давайте душить по полной? Бред просто таким людям не место в обучении, они явно учились за границей, и хотят усложнить и так в тяжёлое время.
Правда
Вам нічого робити? Вузи зараз нічому не вчать в умовах війни, та й у мирних умовах вже багато років нічому не вчили. А щодо плагіату, то почніть з міністра Лісового)