Дисертації топ-освітян розглянуть у встановлені терміни

Незважаючи на інтерес, дисертації топ-освітян будуть розглянуті відповідно до процедури

Дисертації топ-освітян розглянуть у встановлені терміни

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти отримало матеріали для перевірки дисертацій на наявність можливих фактів академічного плагіату від голови комітету ВР питань з освіти, науки та інновацій та міністра освіти і науки.

Про це йдеться у повідомленні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Незважаючи на суспільний інтерес та відчутний політичний резонанс Нацагентство розглядатиме звернення топ-посадовців у встановлені терміни та відповідно до нормативно визначеної процедури.

«Секретаріат Національного агентства встановив відповідність звернень вимогам згаданого Порядку. Усі надіслані заявниками матеріали оприлюднені на офіційному сайті Національного агентства та будуть розглянуті у встановлені терміни та відповідно до нормативно визначеної процедури», – йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
31.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти сам є лауреатом "почесного" звання "Плагіатор року"!!! ))) Це виходить "а судді хто"? Просто пускають пил в очі, лохують та насміхаються над людьми.
Oleg Smirnov
А конфлікту інтересів там немає? А аналізувати 11 сторінок дисертації по готовим порівняльним таблицям протягом 3 місяців - це не занадто?
399
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти отримало матеріали для перевірки дисертацій на наявність можливих фактів академічного плагіату від голови комітету ВР питань з освіти, науки та інновацій та міністра освіти і науки. А в АГЕНСТВІ ХТО ПРАЦЮЄ? СМІШНО.
Кондратій
Для 399: два придурки!! Вибачте…
Коментувати